У Міноборони запропонували компаніям США протестувати зброю і технології на окупантах в Україні

У Міністерстві оборони України запропонували американським компаніям, які займаються виробництвом озброєння, протестувати зброю та технології в умовах реальних бойових дій в Україні. В оборонному відомстві зазначили, що це принесе користь і Збройним силам України, і виробникам зброї, передають Патріоти України.

Таку пропозицію висловив заступник міністра оборони України генерал-майор у відставці Володимир Гаврилов під час щорічної конференції Національної оборонної промислової асоціації. Про це повідомляє Military Times.

За словами Гаврилова, взаємозв'язок потреб України у зброї з оборонною промисловістю США дасть бажані плоди.

"Якщо у вас є якісь ідеї чи якісь пілотні проєкти, які потрібно протестувати перед серійним виробництвом, ви можете надіслати їх нам, і ми пояснимо, як це зробити. І врешті-решт ви отримаєте штамп, підтверджений війною в Україні. Ви легко продасте його", – сказав Гаврилов.

Також він послався на неназвані стартапи, які пропонують українським чиновникам із закупівель ще не запущені продукти. Зокрема, це стосується технології захисту від дронів та радіоперешкод. "Вони повертаються з продуктом, який зараз є конкурентоспроможним на ринку, тому що він був протестований у зоні бойових дій", – сказав заступник міністра.

Москва отримала відповідні попередження: США має план дій, якщо РФ застосує ядерну зброю проти України - Блінкен

понеділок, 26 вересень 2022, 6:00

Блінкен відмовився поділитися конкретними відомостями, але зазначив, що "ми дуже чітко говорили з росіянами публічно і приватно, щоб вони припинили базікати про ядерну зброю". За його словами, невідомо, чи скаже хто-небудь у Кремлі президенту Росії Вол...

Коаліція правих партій з партіями-"друзями Путіна" перемагає на виборах у Італії

понеділок, 26 вересень 2022, 5:45

Праві та крайні праві партії за попередніми даними здобувають впевнену перемогу на парламентських виборах у Італії. Про це свідчать кілька екзитполів, результати яких оприлюднені після закриття дільниць. Зокрема, опитування, яке провів телеканал Sky Tg...