У міру продовження війни в РФ стане можливим військовий переворот, - екс-спічрайтер Путіна

Росія вже програла війну. Через це в РФ стає можливим військовий переворот, адже в міру продовження бойових дій і погіршення ситуації на фронті громадяни держави-агресора будуть шукати винних. Такими висновками поділився колишній спічрайтер Путіна і політичний аналітик Аббас Галлямов в розмові з CNN, передають Патріоти України.

Він заявив: "Російська економіка погіршується. Війна програна. У Росію повертається все більше і більше трупів, тому росіяни будуть стикатися з новими труднощами і будуть намагатися знайти пояснення, чому це відбувається, дивитися на політичний процес і відповідати собі: "Ну, це тому що нашою країною керує старий тиран, старий диктатор".

На думку Галямова, саме в цей момент військовий переворот в Росії стане можливим. Імовірно, він настане протягом наступних 12 місяців.

"Тому через рік, коли політична ситуація зміниться, і на чолі країни буде стояти дійсно ненависний непопулярний президент, і війна буде дійсно непопулярною, і їм [росіянам] потрібно буде пролити кров за це, в цей момент переворот стане реальною можливістю", — додав Галямов.

Експерт також вважає, що Путін може скасувати президентські вибори в Росії, які повинні пройти в 2024 році. На думку аналітика, без перемоги над Україною у кремлівського диктатора можуть виникнути проблеми з виборцями. "Росіянам він не потрібен, якщо він не буде сильним. Він може дійсно оголосити воєнний стан і скасувати вибори", — підсумував Галлямов.

"Передусім варто сказати": У Польщі пояснили, чому не передають Україні свої Patriot

понеділок, 24 червень 2024, 23:47

За словами ексміністра оборони Польщі Богдана Кліха, країна має на озброєнні всього дві системи ППО Patriot. Але у Польщі також розміщені ще декілька таких батарей, які належать США. Про це він розповів в ефірі "Еспресо", передають Патріоти України. "...

Ворогу вкрай важливо...": Росіяни накопичують сили для наступу на півдні Запорізької області, - Селезньов

понеділок, 24 червень 2024, 21:04

Військовий експерт Владислав Селезньов повідомив, що окупанти нарощують резерви для активізації бойових дій на півдні Запорізької області. Про це він розповів в етері "Еспресо", передають Патріоти України. . "Зараз дуже мало подається інформації про те...