У міру продовження війни в РФ стане можливим військовий переворот, - екс-спічрайтер Путіна

Росія вже програла війну. Через це в РФ стає можливим військовий переворот, адже в міру продовження бойових дій і погіршення ситуації на фронті громадяни держави-агресора будуть шукати винних. Такими висновками поділився колишній спічрайтер Путіна і політичний аналітик Аббас Галлямов в розмові з CNN, передають Патріоти України.

Він заявив: "Російська економіка погіршується. Війна програна. У Росію повертається все більше і більше трупів, тому росіяни будуть стикатися з новими труднощами і будуть намагатися знайти пояснення, чому це відбувається, дивитися на політичний процес і відповідати собі: "Ну, це тому що нашою країною керує старий тиран, старий диктатор".

На думку Галямова, саме в цей момент військовий переворот в Росії стане можливим. Імовірно, він настане протягом наступних 12 місяців.

"Тому через рік, коли політична ситуація зміниться, і на чолі країни буде стояти дійсно ненависний непопулярний президент, і війна буде дійсно непопулярною, і їм [росіянам] потрібно буде пролити кров за це, в цей момент переворот стане реальною можливістю", — додав Галямов.

Експерт також вважає, що Путін може скасувати президентські вибори в Росії, які повинні пройти в 2024 році. На думку аналітика, без перемоги над Україною у кремлівського диктатора можуть виникнути проблеми з виборцями. "Росіянам він не потрібен, якщо він не буде сильним. Він може дійсно оголосити воєнний стан і скасувати вибори", — підсумував Галлямов.

Росія ставиться до українських дітей як до "військових трофеїв". Навіть пишається нашим звинуваченням, - прокурор МКС

вівторок, 21 березень 2023, 23:15

Прокурор Міжнародного кримінального суду Карім Хан вважає, що Росія поводиться з дітьми як з військовими трофеями, передають Патріоти України. "Ви повинні доглядати за ними (за дітьми - ред.). Якщо вони не в безпеці, ви переміщуєте їх в безпечну частин...

Будуть і далі за них молитися?: В Одесі росіяни вдарили ракетами по будинку на території монастиря УПЦ МП (відео)

вівторок, 21 березень 2023, 22:43

Росіяни ввечері, 21 березня, випустили по Одесі чотири ракети. Дві з них вдалось збити, інші поцілили по триповерховому будинку на території одного із монастирів. Про це повідомив голова Офісу президента Андрій Єрмак, передають Патріоти України. "Росія...