У міськраді розповіли, що знаходилося на місці потужного вибуху в окупованому Маріуполі

З'явилися деякі деталі про вибух, який стався близько 15:40 у тимчасово окупованому Маріуполі. За даними радника мера міста Петра Андрющенка, вибух стався у пункті сортування металобрухту, передають Патріоти України.

"Місце вибуху - район Шлакової гори по вул. Куінджі Кальміуського району. Місце де облаштовано було пункт приймому/сортування металобрухту (частина анонсованого нового сміттєполігону)", - повідомив він.

За словами Андрющенка, здетонувати могла "випадково" залишена серед сміття авіабомба. "Причина - якщо збирати металобрухт без перевірки у всіх, то через сюрпризи іноді детонують залишені авіабомби. Жадібність окупантів карана винахідливостю Маріупольського спротиву. Черговий раз передають привіт мчс росії, що при розмінуванні залишають вибухові пристрої без догляду", - написав Андрющенко.

Крім того, за даними Маріупольської міськради, місцеві чули стрілянину в районі Азовстальської. "Ймовірно, що це окупанти між собою не поділили награбоване чи тік-ток війська кадирова знімають чергове постановочне відео свого "героїзму", - припустили у міськраді.

Кадирова на "троні" замінить син? Опозиціонер назвав важливий нюанс

вівторок, 26 вересень 2023, 6:25

Старший син глави Чечні Рамзана Кадирова 17-річний Ахмат наразі висувається до влади в Росії. Однак він навряд чи зможе очолити республіку після смерті батька, якщо це станеться найближчим часом. Головна проблема - його вік. Таку думку в ексклюзивному ...

Після 30-річної перерви у РФ якимсь дивом відновили виробництво танкових двигунів для Т-80, - ЗМІ

вівторок, 26 вересень 2023, 1:45

На Калузькому турбінному заводі планують виготовляти 1500-сильні двигуни для танків. Раніше були озвучені наміри відродити виробництво Т-80. . Російські пропагандисти показали, як на Калузькому турбінному заводі заливають у форму метал для виготовленн...