
Росія побудувала в захопленому Маріуполі неподалік від центру U-подібний комплекс, який росіяни, найімовірніше, використовують в якості військової бази. Таким чином, росіяни продовжують зміцнювати місто від можливого контрнаступу ЗСУ. Про це пише BBC з посиланням на супутникові дані Maxar, передають Патріоти України.
На даху комплексу розмістили величезні написи "Армія Росії" і "За маріупольців" у кольорах російського прапора. Однак радник мера Маріуполя Петро Андрющенко написав, що це не військова база, а великий морг. Його замаскували під діагностичний центр. "Це найбільший морг в Донецькій області", - коментує Андрющенко.
На інших знімках зображено міське кладовище, яке продовжує розширюватися і охоплює все більше території. "Останніми місяцями російські війська виносять трупи зі зруйнованих будівель і відвозять їх для поховання", - зазначають журналісти.
Минулого місяця на кладовищі підрахували 1500 виритих могил.
А навколо зруйнованого російськими авіабомбами Маріупольського драмтеатру досі встановлено великий захисний екран.

Країни Європи повинні готуватися не лише до деокупації українських територій, а й до можливого розпаду Російської Федерації, ризик якого зростає з кожним днем війни в Україні. Такий сценарій може супроводжуватися виходом окремих регіонів зі складу РФ, ...
Підрозділ заслужив високий авторитет у війську завдяки успішному виконанню бойових завдань та дбайливому ставленню до особового складу. Бригада «Рарог» уже прийняла близько сотні військовослужбовців, які повертаються на службу після СЗЧ за спрощеною пр...