
Росія побудувала в захопленому Маріуполі неподалік від центру U-подібний комплекс, який росіяни, найімовірніше, використовують в якості військової бази. Таким чином, росіяни продовжують зміцнювати місто від можливого контрнаступу ЗСУ. Про це пише BBC з посиланням на супутникові дані Maxar, передають Патріоти України.
На даху комплексу розмістили величезні написи "Армія Росії" і "За маріупольців" у кольорах російського прапора. Однак радник мера Маріуполя Петро Андрющенко написав, що це не військова база, а великий морг. Його замаскували під діагностичний центр. "Це найбільший морг в Донецькій області", - коментує Андрющенко.
На інших знімках зображено міське кладовище, яке продовжує розширюватися і охоплює все більше території. "Останніми місяцями російські війська виносять трупи зі зруйнованих будівель і відвозять їх для поховання", - зазначають журналісти.
Минулого місяця на кладовищі підрахували 1500 виритих могил.
А навколо зруйнованого російськими авіабомбами Маріупольського драмтеатру досі встановлено великий захисний екран.

Розвідувальна спільнота Великої Британії в своєму огляді проаналізувала серію українських ударів по окупованому Росією Криму та констатувала розширення можливостей України щодо нанесення ударів по Кримському мосту, передають Патріоти України. Зокрема, ...
Доля окупованого Криму залежить і від політичних рішень президента Росії Володимира Путіна, і від неспроможності ворога налагодити логістику на півострові, критично важливої для наступу загарбників. Таку думку висловив український журналіст, публіцист ...