
Росія побудувала в захопленому Маріуполі неподалік від центру U-подібний комплекс, який росіяни, найімовірніше, використовують в якості військової бази. Таким чином, росіяни продовжують зміцнювати місто від можливого контрнаступу ЗСУ. Про це пише BBC з посиланням на супутникові дані Maxar, передають Патріоти України.
На даху комплексу розмістили величезні написи "Армія Росії" і "За маріупольців" у кольорах російського прапора. Однак радник мера Маріуполя Петро Андрющенко написав, що це не військова база, а великий морг. Його замаскували під діагностичний центр. "Це найбільший морг в Донецькій області", - коментує Андрющенко.
На інших знімках зображено міське кладовище, яке продовжує розширюватися і охоплює все більше території. "Останніми місяцями російські війська виносять трупи зі зруйнованих будівель і відвозять їх для поховання", - зазначають журналісти.
Минулого місяця на кладовищі підрахували 1500 виритих могил.
А навколо зруйнованого російськими авіабомбами Маріупольського драмтеатру досі встановлено великий захисний екран.

Світло зникало у Феодосії, Керчі, Севастополі та кількох інших районів окупованого півострова. Серія вибухів пролунала в окупованому Криму в ніч на 22 червня. Після цього жителі кількох міст повідомили про перебої з електропостачанням. Про це повідомля...
Москву атакували понад 60 дронів в ніч проти понеділок, 22 червня. Місцеві аеропорти запровадили обмеження в роботі. Про це заявив у Telegram московський мер Сергій Собянін, передають Патріоти України. . Telegram-канал Exilenova+ виклав відео з дронам...