У місцевому осередку ОПЗЖ: ДБР виявило підпільний склад пропаганди "руського міра" в Охтирці

Партія ОПЗЖ виявилась збіговиськом зрадників та колаборантів. Черговий доказ цього знайшли на Сумщині. Державне бюро розслідувань виявило цілий склад пропаганди. Його зберігали в місцевому осередку ОПЗЖ в Охтирці, інформують Патріоти України.

Як знайшли склад ворожої пропаганди

ДБР розслідує справу щодо колабораційної діяльності секретаря Охтирської міської ради. Вона була саме членкинею партії ОПЗЖ. Під час слідих дій і виявили в Охтирці приміщення, у якому ховали пропагандистську літературу та іншу атрибутику партії.

Вдалось з'ясувати, що коли наступали російські окупанти, то офіс партії вони зруйнували. Тому місцеві зрадники з ОПЗЖ почали "рятувати" все майно. Речі вони перевозили в приміщення, яке належить колишньому правоохоронцю – також депутату Охтирської міської ради від ОПЗЖ.

Ховали газети, листівки та інше

У ДБР повідомили, що під час обшуку їхні працівники виявили:

  • пропагандистські газети та листівки;
  • комп'ютери, мобільні телефони, блокноти з чорновими записами із доказами незаконної діяльності;
  • посвідчення помічників народного депутата України.

Вдалось також вияснити, що місцеві партійці ОПЗЖ під час повномасштабного наступу окупантів, відкрито пропагували "русский мир". Вони закликали підтримувати дії країни-агресора та допомагати російським військовим, які вбивали мирних українців.

Наприклад, секретарка Охтирської міської ради з ОПЗЖ, у соціальних мережах та інтерв'ю публічно заявляла про підтримку окупації України. Досудове розслідування за фактами колабораційної діяльності триває.

Доводиться стримувати від атак на Росію: Амбіції "українського Моссаду" починають турбувати західні розвідки, - The Times

неділя, 28 травень 2023, 12:20

Очільник ГУР МОУ генерал-майор Кирило Буданов має репутацію ефективного і творчого військового. Такою ж є й вся воєнна розвідка України. Зараз ГУР залишається в авангарді українських зусиль зробити війну якомога болючішою для Кремля. І з кожним успіхом...

"Стан Лукашенка критичний": Білоруська опозиція вимагає скликати "стратегічну сесію" для обговорення виборів у Білорусі

неділя, 28 травень 2023, 11:23

У Білорусі заявили про те, що стан самопроголошеного президента цієї держави Олександра Лукашенка критичний. Після закритої зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним білоруський диктатор, чутки про стрімке погіршення здоров'я якого у Білорусі цирку...