У Москві радо потирають руки: Стало відомо, скільки українців згодні з тезою Путіна про "один народ"

55% опитаних українців не погоджуються із заявою президента Росії Володимира Путіна, що "росіяни й українці - один народ". Попри це 41% опитаних згодні з цим. Про це свідчать дані опитування Соціологічної групи "Рейтинг", проведеного 23-25 липня 2021 року, передають Патріоти України.

На сході України, а також серед прихожан УПЦ МП із такою думкою погоджуються понад 60%. Серед мешканців західного регіону, навпаки, понад 70% не згоді з цим. 80% виборців ОПЗЖ, партії Мураєва та Шарія погоджуються з тезою про "один народ".

Опитування проведене серед населення України від 18 років у всіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму й Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Опитування проводили методом телефонного інтерв'ю з використанням комп'ютера на основі випадкової вибірки мобільних номерів. Вибіркова сукупність: 2500 респондентів. Похибка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більш як 2%.

Памперси та синтезатор для Зеленського: Гончаренко і Лерос позмагалися у дотепності в Раді

п’ятниця, 3 грудень 2021, 17:25

На сьогоднішньому засіданні Верховної Ради віце-спікеру парламенту Олені Кондратюк довелося зачитувати депутатські запити від Гео Лероса та Олексія Гончаренка, які вирішили "підколоти" президента України, передають Патріоти України. Так, колишній член...

З архіву ПУ. "Думаете, это - уже п....ц? Вовсе нет": Кошкіна відреагувала на проросійський реванш в Україні та дії ОПЗЖ

п’ятниця, 3 грудень 2021, 17:00

"ОПЗЖ" силами ДБР починає проросійський реванш проти Євромайдану. Відома українська журналістка Соня Кошкіна з обуренням повідомила новину про те, що ДБР в п'яту річницю Революції Гідності зареєструвала справу про "державний переворот" від заявника Рен...