
Колишній президент СРСР Михайло Горбачов знову потрапив до лікарні. Про це в четвер, 19 грудня, повідомляє Агентство міських новин «Москва», зазначають Патріоти України.
«Моє здоров'я вимагає знаходження в лікарні», - передає агенство слова Горбачова.
За даними ЗМІ, 88-річного колишнього генсека ЦК КПРС Горбачова, госпіталізували із запаленням легенів.
Як повідомляє телеграм-канал Mash, Горбачов уже відчуває себе краще. Він зазначив, що його трохи підлікували.
Нагадаємо, в цьому році Горбачов, як мінімум, двічі перебував на лікуванні в стаціонарі. У квітні колишній президент СРСР Михайло Горбачов не зміг приїхати на прем'єру документального фільму про себе, тому що перебував в лікарні. У червні він знову був госпіталізований. Але госпіталізація не заважала працювати над книгою.
Сили оборони України вночі 25 червня уразили три мости на окупованих територіях, через які росіяни перекидали війська та підвозили боєприпаси, а також інші об'єкти, які використовували окупанти, передають Патріоти України з посиланням на Генеральний шт...
Військово-морські сили Франції перехопили нафтовий танкер Deliver, який ішов транзитом поблизу Сицилії. Про це повідомив президент Емманюель Макрон у соцмережі X, передають Патріоти України.
. "Ці нові заходи проти "тіньового флоту", вжиті за кілька д...