
Колишній президент СРСР Михайло Горбачов знову потрапив до лікарні. Про це в четвер, 19 грудня, повідомляє Агентство міських новин «Москва», зазначають Патріоти України.
«Моє здоров'я вимагає знаходження в лікарні», - передає агенство слова Горбачова.
За даними ЗМІ, 88-річного колишнього генсека ЦК КПРС Горбачова, госпіталізували із запаленням легенів.
Як повідомляє телеграм-канал Mash, Горбачов уже відчуває себе краще. Він зазначив, що його трохи підлікували.
Нагадаємо, в цьому році Горбачов, як мінімум, двічі перебував на лікуванні в стаціонарі. У квітні колишній президент СРСР Михайло Горбачов не зміг приїхати на прем'єру документального фільму про себе, тому що перебував в лікарні. У червні він знову був госпіталізований. Але госпіталізація не заважала працювати над книгою.
У київській лікарні обірвалося життя 30-річної Дар’ї Гончар та її матері. Жінки отримали важкі поранення під час російського обстрілу столиці в ніч проти 2 червня, намагаючись дістатися укриття, передають Патріоти України з посиланням на медіа «#ШОТАМ»...
У Державній думі Російської Федерації пролунала ініціатива щодо запровадження повноцінних уроків початкової військової підготовки для школярів, починаючи з 5 класу, передають Патріоти України. За словами членів профільного комітету з питань СНД, дітей ...