У Москві різко підкосилось здоров'я останнього генсека ЦК КПРС та першого і останнього президента СРСР

Горбачев

Колишній президент СРСР Михайло Горбачов знову потрапив до лікарні. Про це в четвер, 19 грудня, повідомляє Агентство міських новин «Москва», зазначають Патріоти України.
«Моє здоров'я вимагає знаходження в лікарні», - передає агенство слова Горбачова.
За даними ЗМІ, 88-річного колишнього генсека ЦК КПРС Горбачова, госпіталізували із запаленням легенів.
Як повідомляє телеграм-канал Mash, Горбачов уже відчуває себе краще. Він зазначив, що його трохи підлікували.
Нагадаємо, в цьому році Горбачов, як мінімум, двічі перебував на лікуванні в стаціонарі. У квітні колишній президент СРСР Михайло Горбачов не зміг приїхати на прем'єру документального фільму про себе, тому що перебував в лікарні. У червні він знову був госпіталізований. Але госпіталізація не заважала працювати над книгою.

Логістична анаконда стискає кільця: ​ЗСУ уразили три мости, через які окупанти перекидали війська та боєприпаси, - Генштаб

четвер, 25 червень 2026, 15:14

Сили оборони України вночі 25 червня уразили три мости на окупованих територіях, через які росіяни перекидали війська та підвозили боєприпаси, а також інші об'єкти, які використовували окупанти, передають Патріоти України з посиланням на Генеральний шт...

Франція затримала черговий танкер "тіньового флоту" Росії. На цей раз у Середземному морі (вiдео)

четвер, 25 червень 2026, 15:00

Військово-морські сили Франції перехопили нафтовий танкер Deliver, який ішов транзитом поблизу Сицилії. Про це повідомив президент Емманюель Макрон у соцмережі X, передають Патріоти України. . "Ці нові заходи проти "тіньового флоту", вжиті за кілька д...