
Колишній президент СРСР Михайло Горбачов знову потрапив до лікарні. Про це в четвер, 19 грудня, повідомляє Агентство міських новин «Москва», зазначають Патріоти України.
«Моє здоров'я вимагає знаходження в лікарні», - передає агенство слова Горбачова.
За даними ЗМІ, 88-річного колишнього генсека ЦК КПРС Горбачова, госпіталізували із запаленням легенів.
Як повідомляє телеграм-канал Mash, Горбачов уже відчуває себе краще. Він зазначив, що його трохи підлікували.
Нагадаємо, в цьому році Горбачов, як мінімум, двічі перебував на лікуванні в стаціонарі. У квітні колишній президент СРСР Михайло Горбачов не зміг приїхати на прем'єру документального фільму про себе, тому що перебував в лікарні. У червні він знову був госпіталізований. Але госпіталізація не заважала працювати над книгою.
РФ вже три місяці поспіль демонструє свої спроможності щодо завдання масованих ударів по Україні - 600 безпілотників і 70 ракет протягом місяця. Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV висловив дипломат, надзвичайний і повноважний посол України в Респуб...
Президент Сербії Александар Вучич заявив у суботу, що піде у відставку протягом кількох тижнів, і оголосив дострокові президентські та парламентські вибори, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Заява Вучича пролунала після півтора року а...