
Колишній президент СРСР Михайло Горбачов знову потрапив до лікарні. Про це в четвер, 19 грудня, повідомляє Агентство міських новин «Москва», зазначають Патріоти України.
«Моє здоров'я вимагає знаходження в лікарні», - передає агенство слова Горбачова.
За даними ЗМІ, 88-річного колишнього генсека ЦК КПРС Горбачова, госпіталізували із запаленням легенів.
Як повідомляє телеграм-канал Mash, Горбачов уже відчуває себе краще. Він зазначив, що його трохи підлікували.
Нагадаємо, в цьому році Горбачов, як мінімум, двічі перебував на лікуванні в стаціонарі. У квітні колишній президент СРСР Михайло Горбачов не зміг приїхати на прем'єру документального фільму про себе, тому що перебував в лікарні. У червні він знову був госпіталізований. Але госпіталізація не заважала працювати над книгою.
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...
Колишній прессекретар Російського географічного товариства (РГО), яке очолюють Володимир Путін і Сергій Шойгу, Дмитро Скоробутов дав інтерв'ю російському проєкту "Можем обсудить" і розповів про піар-кампанію Шойгу та травму Путіна, передають Патріоти У...