У МВС дали прогноз, коли Україна зможе відвоювати Донецьк та Луганськ

Наприкінці червня на початку липня Збройні сили України підуть у контрнаступ і вже до кінця літа відвоюють усі тимчасово-окуповані території, включно з Донецьком і Луганськом. Станеться це завдяки зброї, яку надають західні партнери, передають Патріоти України.

Про це вефірі національного телемарафону "Єдині новини" заявив радник міністра внутрішніх справ України Ростислав Смірнов. Він зауважив, що війна буде дуже важкою та кривавою, але перемога буде однозначно на українському боці.

"Я можу абсолютно точно стверджувати, що найближчим часом ми відвоюємо абсолютно всі наші території. … На мою суб'єктивну думку, до кінця літа ми відвоюємо і Донецьк, і Луганськ", – заявив Смірнов.

Він попросив не применшувати роль міжнародних партнерів і зазначив, що Україна просила дуже багато зброї до початку активної фази цієї війни, після початку і зараз продовжує це робити.

"Нам зараз надають як наступальну зброю, так і оборонну. Тому, якщо взяти і проаналізувати безліч факторів, то в кінці червня – на початку липня ми дуже добре відчуємо наш контрнаступ", – сказав радник очільника МВС.

"Кому не подобається - той агент укрів і Держдепу": Марґаріта Сімоньян почала виправдовувати обмін "азовців"

субота, 2 липень 2022, 0:32

"Марґаріта Сімоньян рвонула виправдовувати обмін азовців - "Верховному видніше" і взагалі ніхто не обіцяв, що не мінятимуть. А кому не подобається - той агент укрів і Держдепу та розламує суспільство Росії, цілеспрямовано і свідомо", - пише політтехнол...

"Режим Лукашенка крутить разом із путінським грандіозну операцію з дезінформації", - Арестович

субота, 2 липень 2022, 0:23

Радник голови ОП Олексій Арестович розповів, що режим Лукашенка крутить з путінським грандіозну операцію з дезінформації - "загроза вторгнення білоруської сторони". Таку думку він висловив у розмові з російським правозахисником Марком Фейгіним, передаю...