У МВС назвали три причини, чому окупанти масовано обстрілюють Україну ракетами

Росія змінила тактику та більш потужно атакує крилатими ракетами наші міста. Є три ймовірні причини, чому президент РФ Володимир Путін схвалює масовані ракетні удари по українських містах. Про це в інтерв’ю "РБК-Україна" заявив радник міністра внутрішніх справ Вадим Денисенко, передають Патріоти України.

Окрім цього, наразі російські медіа запускають наратив про те, що це Україні винна в тому, що її міста бомблять. Мовляв, обороняється, то й сама напросилася.

Три причини ракетного терору Росії

Перша причина – сіяти паніку та недовіру в українців. При цьому російські медіа запускають наратив про те, що якби Україна не оборонялася, то її міста не обстрілювали. Мовляв, ми самі вирішили оборонятися і вмирати, а нас же лише хотіла "захистити". Наразі цей наратив просувають всі російські Телеграм-канали.

Друга причина – тиск на Захід. Агресор намагається підняти ставки й змусили західних лідерів сісти за стіл переговорів.

Третя причина – російська еліта, яких Путін "вимазує в кров" цими ракетними обстрілами. Мовляв, таким чином Путін показує "вершкам" Росії, що у них два варіанти: або вони з ним, або їх немає взагалі.

"Смешно? И да, и нет, если вдуматься": Міноборони РФ "показало" школу в Україні (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 19:59

У Росії проходить так звана "ключова виставкова подія року на користь забезпечення оборони та безпеки держави" - "Армії - 2022". Організатором цієї виставки є міноборони РФ, повідомляють Патріоти України. Один із стендів виставки представив, як на думк...