
Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський вважає за необхідність запровадження адміністративної відповідальності за порушення комендантської години. Про це заявив голова МВС України в ефірі телемарафону, передають Патріоти України.
За його словами, не всі українці дотримуються умов комендантської години, яка є питанням безпеки громадян та заходом, необхідним для боротьби з диверсійними групами ворога, а також для сприяння виконанню завдань ЗСУ.
"Я ще раз нагадаю, що комендантська година сьогодні - вимога часу і це не забаганка будь-кого, щоб обмежити пересування людей. Це питання протидії ДРГ, це і питання переміщення чутливих вантажів, які здійснюються саме під час комендантського часу, це і питання безпеки на вулиці, яка сьогодні потребує саме таких заходів. Тому, я звертаюсь до всіх громадян з тим, що потрібно виконувати вимоги, які передбачені в кожному регіоні окремо. Вони встановлюються з узгодженням з місцевою владою і таких правил треба однозначно дотримуватися", – зазначив міністр.
Монастирський закликав громадян дотримуватися комендантської години, яка передбачена в областях України. "Не всі дотримуються умов комендантської години, і це питання до наших законодавців, щоб було встановлено належну відповідальність за порушення. Йдеться про адміністративну відповідальність", – заявив він.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....