У МВС сказали, який регіон РФ автоматично стане незалежним у випадку відставки Путіна

Відставка президента країни-агресора РФ Володимира Путіна означатиме трансформацію Росію в зовсім іншу державу. При цьому Чечня стане першою республікою, яка оголосить незалежність від Росії. Таку думку висловив радник міністра внутрішніх справ України Віктор Андрусів в ефірі "24 каналу". За його словами, фактично Путін є "абсолютним царем" у РФ, передають Патріоти України.

Так, у Росії історично після поразки змінюється влада – на кардинально іншу. Зокрема, в Чечні лібералізм-демократизм змінила автократія Путіна з міцною централізованою владою.

Отримавши поразку у війні з Україною, трансформація РФ буде неминуча, вважає Андрусів. Вибори нового президента перезапустять усі процеси в країні.

"Я одразу скажу, що відставка Путіна від влади – це автоматична незалежність Чечні", – підкреслив радник міністра.

Він додав, що саме Чечня сьогодні є республікою, абсолютно готовою до незалежності. Її стримують лише персональні зобов'язання, які Рамзан Кадиров узяв перед президентом РФ – але не перед усією державою.

"Щойно Путіна не стане, Кадиров на другий день оголосить незалежність", – сказав Андрусів. Такий розвиток подій запустить багато інших проблем у РФ, зазначив він. У результаті переможуть "групи, які матимуть ставку та зв'язки із Заходом", вважає радник голови МВС.

Кого не вбили, той утік: ЗСУ розбили свіже підкріплення росіян

неділя, 4 червень 2023, 19:15

Українські військові завдали удару по позиціях росіян на тимчасово окупованій Харківщині та розбили новоприбуле підкріплення із колишніх засуджених. Внаслідок удару близько сотні із них зазнали різних поранень, зокрема й смертельних, а ще 80 - втекли з...

Заради обміну полоненими: Пригожин "покликав" Зеленського в Бєлгородську область

неділя, 4 червень 2023, 18:49

Засновник ПВК "Вагнер" Євген Пригожин звернувся до глави "Російського добровольчого корпусу" (РДК) Дениса Нікітіна з приводу обміну полоненими в Бєлгородській області. Колишній кухар Путіна вказав, що готовий з'явиться особисто на обмін, якщо туди приї...