У МЗС Польщі попередили НАТО про серйозну помилку, якої вони припускаються: До чого тут Китай та Росія

У Міністерстві закордонних справ Польщі розкритикували залежність деяких країн НАТО від Китаю. Раніше така ситуація була з Російською Федерацією, яка призвела до наслідків, які маємо тепер. Про це заявив очільник польського МЗС Збігнєв Рау, пише TVP, передають Патріоти України.

"У минулому наші партнери поставили себе та інших у залежність від критичної енергетичної інфраструктури Росії. Зараз ми маємо такі сигнали також і з Китаю, якщо брати до уваги ситуацію в різні європейські сезони, які також мають військове значення", – наголосив він.

Рау зазначив, що в членів Альянсу немає іншого виходу, як спільно підтримувати Україну до кінця. "Якби ця угода не була дотримана, це означало би, що Росія здобула б найбільшу політичну перемогу, а саме вдалося б нас розділити. Це момент не лише для підтримки України, яка має пережити зиму щодо цього, а й відображення нашої залежності від інших країн, коли йдеться про нашу критичну інфраструктуру в НАТО", – сказав він.

Чонгарський капкан: лівобережжя Дніпра може перетворитись на "котел" для окупантів

неділя, 29 січень 2023, 11:36

Крим,Чонгар, Снєгирьов Дмитро, російсько-українська війна, Війна, окупанти, Херсонська область, ЗСУ. ЗСУ тримають під вогневим контролем усе лівобережжя Херсонщини: окупанти розуміють, що їхнє південне угруповання затиснуте в кут, та намагаються щосили...

Пригожин – важко контужений: оприлюднено нові деталі удару по штабу "вагнерівців" на Луганщині

неділя, 29 січень 2023, 11:31

Слід зауважити, що незадовго до цього пригожинські канали заявляли про ймовірний замах на шефа "вагнерівців". Послаблення позицій Пригожина пов’язане не лише з внутрішніми конфліктами за сфери впливу у кремлівській верхівці, а й може бути наслідком рез...