У МЗС РФ відреагували на рішення трибуналу ООН щодо звільнення українських моряків

У міністерстві закордонних справ РФ анонсували подальший арбітражний розгляд.

У Міністерстві закордонних справ РФ прокоментували рішення Міжнародного трибуналу з морського права, згідно з яким Москва повинна негайно звільнити українських моряків, передають Патріоти України.

«На даному етапі не йдеться власне про розгляд претензій України. Під час подальшого арбітражного розгляду маємо намір послідовно відстоювати нашу позицію, зокрема, відсутність у арбітражу юрисдикції розглядати дану ситуацію у світлі згаданих вище обставин. Уникнути її виникнення можна було за умови дотримання вимог російського законодавства, яке стосується судноплавства в цьому районі», – повідомляє прес-служба російського МЗС.

У міністерстві послалися на заяви, зроблені сторонами під час підписання та ратифікації Конвенції ООН по морському праву 1982 року, які «виключають можливість задіяння процедур вирішення спорів щодо інциденту 25 листопада 2018 року в районі Керченської протоки».

Хіти тижня. Новий глава ОПУ прокоментував пропозицію Арахамії пустити воду в Крим в обмін на Донбас

вівторок, 18 лютий 2020, 18:00

Андрій Єрмак заявив, що дізнався про "особисту думку" голови фракції "Слуга народу" із новин. Новопризначений глава Офісу президента України Андрій Єрмак прокоментував пропозицію голови фракції Слуга народу Давида Арахамії пустити в окупований Крим вод...

Хіти тижня. Лавров розповів, як Зеленський "засмутив" Ху*ла на переговорах у Парижі

вівторок, 18 лютий 2020, 17:30

Міністр зазначив, що український лідер «розкрив» документ щойно розпочалася зустріч і «різко заявив, що він на це піти не може». Під час проведення в Парижі саміту «нормандської четвірки» президент України Володимир Зеленський відмовився від ідеї прове...