У МЗС РФ відреагували на рішення трибуналу ООН щодо звільнення українських моряків

У міністерстві закордонних справ РФ анонсували подальший арбітражний розгляд.

У Міністерстві закордонних справ РФ прокоментували рішення Міжнародного трибуналу з морського права, згідно з яким Москва повинна негайно звільнити українських моряків, передають Патріоти України.

«На даному етапі не йдеться власне про розгляд претензій України. Під час подальшого арбітражного розгляду маємо намір послідовно відстоювати нашу позицію, зокрема, відсутність у арбітражу юрисдикції розглядати дану ситуацію у світлі згаданих вище обставин. Уникнути її виникнення можна було за умови дотримання вимог російського законодавства, яке стосується судноплавства в цьому районі», – повідомляє прес-служба російського МЗС.

У міністерстві послалися на заяви, зроблені сторонами під час підписання та ратифікації Конвенції ООН по морському праву 1982 року, які «виключають можливість задіяння процедур вирішення спорів щодо інциденту 25 листопада 2018 року в районі Керченської протоки».

Хіти тижня. Мільярдер з російським корінням: Що відомо про нового претендента на крісло президента США

неділя, 15 грудень 2019, 3:00

Під час виконання посадових повноважень мера Нью-Йорка Блумберг призначив собі зарплату в 1 долар на рік, не користувався державним житлом, повністю забезпечуючи себе за рахунок доходів в бізнес-сфері. 24 листопада стало відомою, що мільярдер Майкл Блу...

Хіти тижня. "Муніципальна варта" в ОРДЛО: Пушилін відповів на пропозицію Зеленського щодо спільного з окупантами патрулювання "молодих республік"

неділя, 15 грудень 2019, 2:00

Терорист запевнив, що не допустить на території Донбасу ніяких військових структур з України. Таким чином Пушилін відреагував на дані ЗМІ, які повідомили, що президент України хоче обговорити питання створення муніципальної варти в Парижі 9 грудня. При...