У найближчі пів року вирішальними будуть два напрямки на сході, однак наступ на Київ не виключений, - Кабакаєв

У найближчі пів року вирішальними на фронті, ймовірно, будуть Краматорський та Слов'янський напрямки в Донецькій області. Російські окупанти будуть намагатися захопити регіон, а потім плануватимуть наступ на південь, передають Патріоти України.

Таку думку висловив український блогер, громадський діяч, офіцер ЗСУ та член експертної групи при головнокомандувачі Валерії Залужному Семен Кабакаєв у новому випуску спецпроєкту "Далебі: правду кажучи" Ореста Сохара. За його словами, не виключено, що вони також спробують наступати і на Київ, Чернігів та навіть Рівне

Кабакаєв вважає, що нині завдання номер один для ворожої російської армії – спробувати захопити Донецьку область України.

"Мені здається, що вони спробують досягти успіху на Донецькому напрямку і потім, можливо, почнуть активні дії на півдні, а можливо і на півночі. Тобто можуть знову повернутися у Київ, Чернігів, Суми, а можливо, і Рівне. Але вирішальними протягом наступних пів року будуть Краматорський і Слов'янський напрямки", – зазначив військовий.На його переконання, усі дії росіян будуть відштовхуватися від подій у Донецькій області.

"Щодо півдня є певні передислокації підрозділів із Росії. У РФ формується корпус резерву, який, можливо, буде так само залучений на півдні. А, можливо, частково й у Білорусі. Тому я вважаю, що росіяни перейдуть до активних наступальних дій на півдні після того, як захоплять або не захоплять Донецьку область. Усі дії будуть відштовхуватися від успіху на Донецькому напрямку", – додав Кабакаєв.

"Сюрпризи" до "референдуму": В окупованих Мелітополі та Бердянську вибухи прогриміли майже водночас

неділя, 25 вересень 2022, 13:29

У тимчасово окупованому Бердянську в Запорізькій області пролунав потужний вибух. Майже в той же час вибух чули і в Мелітополі. Перші повідомлення про вибухи з'явилися близько 11:47. Відомо, що у Бердянську вибух пролунав у центрі міста, нагадують Патр...