У напрямку Липців на Харківщині ворог використовує для атак "Шторм-Z": Військовий розповів про ситуацію

У напрямку Липців, що на півночі Харківської області, Росія кидає у штурми підрозділи "Шторм-Z". Вони намагаються проводити ротації, однак українські воїни роблять усе можливе, аби не дати ворогові наростити чисельність та темпи атак.

Наразі на цьому напрямку фіксується близько 30 тисяч окупантів. Про це в ефірі "КИЇВ24" розповів командир артилерійської батареї бригади "Спартан" Нацгвардії України Денис Каратаєв.

Він описав поточну ситуацію у районі Липців. "Ворога постійно треба оцінювати об'єктивно та щоб не було недооцінки. Зараз "Шторм-Z" намагається там проводити штурмові дії. Ворог, звичайно, намагається робити ротацію. Але ми це все бачимо і робимо так, щоб вони не могли свої підрозділи комплектувати та штурмувати вже більш високим темпом та більш великою кількістю", – зазначив Каратаєв.

Він також вказав приблизну концентрацію російських військ на напрямку. "Дивлячись на те, якими силами ворог намагається проводити штурмові діїї, то приблизно, я думаю, десь тисяч 30 і є, як повідомляє розвідка", – наголосив Каратаєв.

"Проблема в тому...": Крамаров оцінив удар новою російською бомбою на Харківщині

субота, 22 червень 2024, 21:36

На Харківщині, в районі Липців, ворог уперше застосував нову авіабомбу ФАБ-3000 М-54 з уніфікованим модулем планування та коригування. Про що це свідчить - пояснив військовий експерт Андрій Крамаров, пише "Обозреватель", передають Патріоти України. "Т...

Путін звільнив генерала ФСБ, який переконав його навпґажитись на повномасштабне вторгнення в Україну

субота, 22 червень 2024, 19:55

Російський генерал Сергій Беседа залишив посаду начальника пʼятої служби ФСБ. Його змінив Олексій Комков, який працював до цього заступником керівника служби контррозвідки. Про це у суботу, 22 червня, повідомило видання "Важные истории", посилаючись на...