
Збройні сили України продовжують успішний контрнаступ на Харківському напрямку. Внаслідок цього російські окупаційні війська зазнають важких втрат. Тим часом їх командування байдикує. Про це свідчить нове аудіоперехоплення, яке опублікувало Головне управління розвідки Міністерства оборони, передають Патріоти України.
"Тут у нас взагалі пиз.ець. Нас коротше 3 дні тому, а ні 4 вже, а ні 3. Коротше, ЗУшку – зенітна установка, приробили на мотолигу коротше, поп.здили на ній хохлів, її заптурили, ну птуром її йоб.нули. Один 200-й, два 300-х, один важкий. І вчора коротше, останнє село, яке у нас на той момент ще не віджали коротше, на нього наступ був. 12 200-х і 2 300-х", – розповів окупант. На питання співрозмовника, чому так сталося, він відповів: "комбірг тому що довб.йоб".
Загарбник також розповів, як ЗСУ наступали на село і що вони на пагорбі за 300-400 метрів шикувалися. Але коли він доповів про це командиру, той наказав просто спостерігати далі. "Комбіргу докладаю, він каже спостерігайте, ну і в результаті доспостерігалися", – сказав він, додавши, що перед самим наступом їхній командир втік.
Після нічної атаки Росії 28 червня в Дарницькому районі Києва вибухотехніки вилучили бойову частину ракети, яка впала впритул до житлової багатоповерхівки, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу поліції Києва. Повідомлення про виявленн...
Під час відкриття погруддя Івана Мазепи у Києво-Печерській лаврі президент заявив, що Україна відновлює історичну справедливість. При цьому голова держави зазначив, що погруддя у Лавры замало для великого сина і проєвропейського поводиря українського н...