"У нас 12 200-тих і 2 300-тих": Окупант розповів про контрнаступ ЗСУ і поскаржився на бездіяльність командування

Збройні сили України продовжують успішний контрнаступ на Харківському напрямку. Внаслідок цього російські окупаційні війська зазнають важких втрат. Тим часом їх командування байдикує. Про це свідчить нове аудіоперехоплення, яке опублікувало Головне управління розвідки Міністерства оборони, передають Патріоти України.

"Тут у нас взагалі пиз.ець. Нас коротше 3 дні тому, а ні 4 вже, а ні 3. Коротше, ЗУшку – зенітна установка, приробили на мотолигу коротше, поп.здили на ній хохлів, її заптурили, ну птуром її йоб.нули. Один 200-й, два 300-х, один важкий. І вчора коротше, останнє село, яке у нас на той момент ще не віджали коротше, на нього наступ був. 12 200-х і 2 300-х", – розповів окупант. На питання співрозмовника, чому так сталося, він відповів: "комбірг тому що довб.йоб".

Загарбник також розповів, як ЗСУ наступали на село і що вони на пагорбі за 300-400 метрів шикувалися. Але коли він доповів про це командиру, той наказав просто спостерігати далі. "Комбіргу докладаю, він каже спостерігайте, ну і в результаті доспостерігалися", – сказав він, додавши, що перед самим наступом їхній командир втік.

"Згорнули без шуму і пилюки": ООН закрила розслідування вбивства азовців в Оленівці

четвер, 8 червень 2023, 11:29

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба прокоментував роботу ООН, згадавши теракт в Оленівці та роботу "зернової угоди". З його слів, особливого результату роботи організації немає. Про це він сказав в етері Сніданок з "1+1", передають Патріоти...

Нічого сказати? Путін відклав пряму лінію з росіянами через контрнаступ ЗСУ

четвер, 8 червень 2023, 11:28

Російський диктатор Володимир Путін відклав пряму лінію з громадянами через контрнаступ України, який "вже розпочався та набирає обертів", передають Патріоти України. "Зараз попередньо планується провести її (пряму лінію - УНІАН) у листопаді-грудні", -...