"У нас 5 уже "200-ті", й усі новенькі": Окупант поскаржився великі втрати серед "мобіків". Перехоплення

Українські захисники ефективно знищують російських загарбників. Ворожа армія не встигає поповнювати свій особовий склад - свіжомобілізовані окупанти у перших боях із ЗСУ стають "двохсотими", а якщо пощастить, то "трьохсотими". Про це свідчить чергове перехоплення української розвідки, передають Патріоти України.

ГУР опублікувало відповідний аудіозапис телефонної розмови окупанта зі своїм знайомим, в якій він скаржиться на значні втрати в живій силі. Окупант розповідає, що російські підрозділи, які поповнили свої втрати свіжими мобілізованими, після першого ж бою потребують нового поповнення.

"У нас уже "двохсоті". І всі новенькі, щойно з екіпажу. Там от той Симеулін був – щойно поцілило. Денисов, пам'ятаєш, теж у нас був? Він "трьохсотий". Не знаю, рекорди якісь, бл*дь, п'ятеро людей! Тільки роту наповнили..." – розповів загарбник.

За 10 км від Кремля: Фонд доньки Путіна у Москві "прикрили" системою С-400, - ЗМІ

субота, 27 червень 2026, 11:50

Навколо Москви зводиться нове кільце ППО з комплексів С-400 для протидії можливим балістичним ударам України. Одну з позицій знайшли на ділянці проекту доньки Путіна, передають Патріоти України з посиланням на російську службу Радіо Свобода. Нове кільц...

Росіяни зацікавилися підвалами: В окупованих Олешках посилили контроль над населенням

субота, 27 червень 2026, 11:44

У тимчасово окупованих Олешках Херсонської області російські окупаційні сили посилили перевірки цивільного населення. Про це повідомили активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, містом пересуваються двоє чоловіків у ...