"У нас 5 уже "200-ті", й усі новенькі": Окупант поскаржився великі втрати серед "мобіків". Перехоплення

Українські захисники ефективно знищують російських загарбників. Ворожа армія не встигає поповнювати свій особовий склад - свіжомобілізовані окупанти у перших боях із ЗСУ стають "двохсотими", а якщо пощастить, то "трьохсотими". Про це свідчить чергове перехоплення української розвідки, передають Патріоти України.

ГУР опублікувало відповідний аудіозапис телефонної розмови окупанта зі своїм знайомим, в якій він скаржиться на значні втрати в живій силі. Окупант розповідає, що російські підрозділи, які поповнили свої втрати свіжими мобілізованими, після першого ж бою потребують нового поповнення.

"У нас уже "двохсоті". І всі новенькі, щойно з екіпажу. Там от той Симеулін був – щойно поцілило. Денисов, пам'ятаєш, теж у нас був? Він "трьохсотий". Не знаю, рекорди якісь, бл*дь, п'ятеро людей! Тільки роту наповнили..." – розповів загарбник.

"Путін грає з вогнем щодо власної країни": У Німеччині закликали готуватися до розпаду Росії

четвер, 25 червень 2026, 9:44

Країни Європи повинні готуватися не лише до деокупації українських територій, а й до можливого розпаду Російської Федерації, ризик якого зростає з кожним днем війни в Україні. Такий сценарій може супроводжуватися виходом окремих регіонів зі складу РФ, ...

Процес повернення з СЗЧ набирає оберти: Одна з найуславленіших бригад ЗСУ отримала 60 заявок за добу

четвер, 25 червень 2026, 9:35

Підрозділ заслужив високий авторитет у війську завдяки успішному виконанню бойових завдань та дбайливому ставленню до особового складу. Бригада «Рарог» уже прийняла близько сотні військовослужбовців, які повертаються на службу після СЗЧ за спрощеною пр...