"У нас 5 уже "200-ті", й усі новенькі": Окупант поскаржився великі втрати серед "мобіків". Перехоплення

Українські захисники ефективно знищують російських загарбників. Ворожа армія не встигає поповнювати свій особовий склад - свіжомобілізовані окупанти у перших боях із ЗСУ стають "двохсотими", а якщо пощастить, то "трьохсотими". Про це свідчить чергове перехоплення української розвідки, передають Патріоти України.

ГУР опублікувало відповідний аудіозапис телефонної розмови окупанта зі своїм знайомим, в якій він скаржиться на значні втрати в живій силі. Окупант розповідає, що російські підрозділи, які поповнили свої втрати свіжими мобілізованими, після першого ж бою потребують нового поповнення.

"У нас уже "двохсоті". І всі новенькі, щойно з екіпажу. Там от той Симеулін був – щойно поцілило. Денисов, пам'ятаєш, теж у нас був? Він "трьохсотий". Не знаю, рекорди якісь, бл*дь, п'ятеро людей! Тільки роту наповнили..." – розповів загарбник.

"Рятує власну шкуру, але": Лукашенка попередили про бунт у разі нападу на Україну

неділя, 28 червень 2026, 11:50

Якщо самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко віддасть наказ про напад на Україну, його армія масово дезертуватиме, здаватиметься в полон або підніме бунт. Про це заявила лідерка білоруської опозиції Світлана Тихановська у коментарі Нови...

Тиск на Крим зростає: Аналітики припустив як може відповісти Росія

неділя, 28 червень 2026, 11:22

Військовий аналітик Франц-Штефан Гаді вважає, що Україна може здійснити нову спробу завдати удару по Кримському мосту в рамках кампанії зі збільшення логістичних витрат Росії. Таку думку він висловив в інтерв'ю німецькому виданню Der Spiegel,передають ...