
Українські захисники ефективно знищують російських загарбників. Ворожа армія не встигає поповнювати свій особовий склад - свіжомобілізовані окупанти у перших боях із ЗСУ стають "двохсотими", а якщо пощастить, то "трьохсотими". Про це свідчить чергове перехоплення української розвідки, передають Патріоти України.
ГУР опублікувало відповідний аудіозапис телефонної розмови окупанта зі своїм знайомим, в якій він скаржиться на значні втрати в живій силі. Окупант розповідає, що російські підрозділи, які поповнили свої втрати свіжими мобілізованими, після першого ж бою потребують нового поповнення.
"У нас уже "двохсоті". І всі новенькі, щойно з екіпажу. Там от той Симеулін був – щойно поцілило. Денисов, пам'ятаєш, теж у нас був? Він "трьохсотий". Не знаю, рекорди якісь, бл*дь, п'ятеро людей! Тільки роту наповнили..." – розповів загарбник.
Українські удари по цілях на території Росії, зокрема по об'єктах у районі Москви та Московському нафтопереробному заводу, здійснювалися із використанням розвідувальної інформації, наданої Сполученими Штатами. Про це повідомляє видання Financial Times ...
Очільник Білого дому був "надзвичайно вражений і сповнений ентузіазму" щодо української кампанії повітряних ударів вглиб російської території, пише Financial Times з посиланням на власні джерела, передають Патріоти України. За словами співрозмовників в...