"У нас багато втрат, вам по телевізору про це не розкажуть": Окупант поскаржився матері на реальну ситуацію на Херсонщині (аудіо)

Російські окупаційні війська зазнають величезних втрат на війні в Україні. Хоча путінські чиновники приховують інформацію про реальні втрати, самі ж загарбники визнають, що вони дуже масштабні, передають Патріоти України.

Один з окупантів розповів своїй матері про реальну ситуацію на Херсонщині. Відповідне аудіоперехоплення, яке опублікувало Головне управління розвідки Міноборони. Загарбник зазначив, що російські військові отримують багато поранень, в основному рук та ніг, а декого просто розриває навпіл.

"У нас он вчора, поруч з нами, повз нас осколки пролітали, ми встигли… тут, якщо вбивають, мам, я ось бачив наших, що тиждень тому командира роти та замкомандира, просто прилетіло… в окоп нах.й, їх просто навпіл розірвало, їх завантажили просто в пакет та повезли", – розповів він.

Також, з його слів, окупанти вже не сподіваються на швидке закінчення війни. Через це в рядах загарбників дуже багато відказників.

"У нас там багато втрат, як би вам по телевізору не розкажуть правду!" – зазначив він. Крім того, окупанти не гребують мародерством. Жінка запитала у свого сина, які ланцюжки він носить: "це все з солдат?", на що той відповів: "Так, десь знайшов, десь зняв".

"Сюрпризи" до "референдуму": В окупованих Мелітополі та Бердянську вибухи прогриміли майже водночас

неділя, 25 вересень 2022, 13:29

У тимчасово окупованому Бердянську в Запорізькій області пролунав потужний вибух. Майже в той же час вибух чули і в Мелітополі. Перші повідомлення про вибухи з'явилися близько 11:47. Відомо, що у Бердянську вибух пролунав у центрі міста, нагадують Патр...