У неділю, 20 жовтня, Вучич розповів на своїй сторінці в Instagram, що в нього відбулася «дуже хороша розмова» з президентом РФ, передають Патріоти України.
«Ми не спілкувалися майже два з половиною роки. У нас була хороша, відкрита, довга та змістовна розмова», — повідомив Вучич.
За словами президента Сербії, він, зокрема, подякував Путіну за привітання з приводу 80-річчя визволення Белграда від німецької окупації. «Ми обмінялися думками з усіх важливих двосторонніх питань, у тому числі й економічних», — розповів Александр Вучич, додавши, що подякував президенту РФ за достатні об'єми російського газу для Сербії цієї зими.
За словами Вучича, вони також обговорили співробіництво і важливі політичні питання. Він додав, що висловив надію щодо того, що «Сербія не запровадить санкції проти Російської Федерації». Сербський лідер також заявив про сподівання на розвиток сербсько-російських відносин і довіри між країнами.
Міністерство оборони України підтвердило, що в окупованому Криму протягом останніх днів було завдано ударів по низці ворожих цілей: об'єктах протиповітряної оборони, нафтобазі та газостанції. Таку заяву відомство оприлюднило 22 червня у Facebook, перед...
Російська влада продовжує посилювати мілітаризацію системи вищої освіти, дедалі активніше інтегруючи навчальні заклади у підготовку кадрів для військової сфери, передають Патріоти Україн з посиланням на Центр протидії дезінформації. Російська влада пр...