У неділю, 20 жовтня, Вучич розповів на своїй сторінці в Instagram, що в нього відбулася «дуже хороша розмова» з президентом РФ, передають Патріоти України.
«Ми не спілкувалися майже два з половиною роки. У нас була хороша, відкрита, довга та змістовна розмова», — повідомив Вучич.
За словами президента Сербії, він, зокрема, подякував Путіну за привітання з приводу 80-річчя визволення Белграда від німецької окупації. «Ми обмінялися думками з усіх важливих двосторонніх питань, у тому числі й економічних», — розповів Александр Вучич, додавши, що подякував президенту РФ за достатні об'єми російського газу для Сербії цієї зими.
За словами Вучича, вони також обговорили співробіництво і важливі політичні питання. Він додав, що висловив надію щодо того, що «Сербія не запровадить санкції проти Російської Федерації». Сербський лідер також заявив про сподівання на розвиток сербсько-російських відносин і довіри між країнами.
Схоже Кремль тестує через ручного комуніста настрої суспільства перед тим як прийняти остаточне рішення. Лідер російської комуністичної партії КПРФ Геннадій Зюганов під час передвиборчого з’їзду закликав примусово вилучити кошти громадян та бізнесу, що...
На Запорізькому напрямку українські військові вперше знищили російський безпілотник "Черника". Про це повідомили у компанії "Генерал Черешня", передають Патріоти України. . За даними компанії, дрон перехопили підрозділ "Посіпаки" 39-го зенітного ракет...