"У нас є секретні дані". Росія готувала переворот для повалення прозахідного уряду в Україні", - Шмигаль про заяву Зеленського

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль сказав, що за підготовкою державного перевороту в Україні стоїть Росія. Держпереворот начебто готували для повалення прозахідного уряду в Україні, сказав другий прем'єр Зеленського, повідомляють Патріоти України з посиланням на Reuters.

"У нас є секретні дані, які свідчать про особливі наміри", - сказав Шмигаль. На запитання, чи стоїть за цим російська держава, він сказав "безумовно".

Шмигаль назвав нарощування російських військ на кордоні спробою зламати український імпульс до вступу до Європейського союзу.

"Вони щось готують", - сказав Шмигаль. Дедалі не озвучував.

Додав, що українська розвідка виявила діяльність "зовнішніх сил", які намагаються вплинути на українську політичну опозицію.

"В українському суспільстві немає революційних настроїв. Ми розуміємо, що був вплив ззовні, щоб посилити протести у Києві, зробити їх сильнішими. Наша секретна служба проводить спеціальне розслідування", - додав прем'єр.


СБУ проводить безпекові заходи на об’єктах Московського патріархату у трьох областях України

середа, 7 грудень 2022, 14:40

Співробітники Служби безпеки України проводять контррозвідувальні (безпекові) заходи на об’єктах УПЦ (МП) у Черкаській, Волинській та Херсонській областях. Зокрема йдеться про:. ▪️ Хрестовоздвиженський Чарторийський чоловічий монастир Волинської єпархі...

Чи впливають морози на придатність до застосування іранських дронів - відповідь речника Повітряних сил

середа, 7 грудень 2022, 14:29

Морози не можуть особливо вплинути на придатність до застосування іранських дронів. Про це речник командування Повітряних сил Збройних сил України Юрій Ігнат повідомив в ефірі інформаційного телемарафону, відповідаючи на запитання, чи можуть іранські д...