"У нас є секретні дані". Росія готувала переворот для повалення прозахідного уряду в Україні", - Шмигаль про заяву Зеленського

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль сказав, що за підготовкою державного перевороту в Україні стоїть Росія. Держпереворот начебто готували для повалення прозахідного уряду в Україні, сказав другий прем'єр Зеленського, повідомляють Патріоти України з посиланням на Reuters.

"У нас є секретні дані, які свідчать про особливі наміри", - сказав Шмигаль. На запитання, чи стоїть за цим російська держава, він сказав "безумовно".

Шмигаль назвав нарощування російських військ на кордоні спробою зламати український імпульс до вступу до Європейського союзу.

"Вони щось готують", - сказав Шмигаль. Дедалі не озвучував.

Додав, що українська розвідка виявила діяльність "зовнішніх сил", які намагаються вплинути на українську політичну опозицію.

"В українському суспільстві немає революційних настроїв. Ми розуміємо, що був вплив ззовні, щоб посилити протести у Києві, зробити їх сильнішими. Наша секретна служба проводить спеціальне розслідування", - додав прем'єр.


Росіянка розридалась на величезному кладовищі "вагнерівців" (відео)

вівторок, 28 березень 2023, 20:28

У мережі опублікували відео, на якому росіянка показує величезне кладовище найманців ПВК "Вагнер" у Краснодарському краї. Відповідне відео опублікував журналіст Юрій Бутусов, передають Патріоти України. Повідомляється, що це відео зробила жителька міст...

Жовто-блакитний і з написом "Слава Україні": В Росії повідомили про безпілотник, виявлений поблизу колій (фото)

вівторок, 28 березень 2023, 20:00

28 березня в Росії заявили, що знайшли поблизу колій у Новій Москві "саморобний безпілотник - з дерева та пінопласту", жовто-блакитний і з написом "Слава Україні". Про це інформують росЗМІ, передають Патріоти України. Біля залізничних колій у Новій Мос...