"У нас є серйозні можливості": Легіон "Свобода Росії" вербує росіян для штурму Москви, - The Times

Боєць легіону "Свобода Росії" із позивним Цезар заявив, що російські партизани, які атакували сили Кремля з території України, мають "тисячі" бажаючих вступити до їхніх лав і продовжуватимуть рейди на кордоні, поки їхні сили не стануть достатньо великими для штурму Москви.

"У нас є серйозні можливості. У нас є міномети, бронемашини, "Стінгери", переносні протитанкові комплекси і високоефективний підрозділ безпілотної розвідки", - цитує The Times.

Він розповів, що у легіоні "Свобода Росії" наразі налічується від 500 до 1000 бійців.

За його словами, вони планують збільшувати чисельність у міру того, як все більше росіян будуть готові повстати проти режиму диктатора Володимира Путіна.

"Цезар" підкреслив, що добровольці спочатку утримуватимуть "шмат території Росії", який у майбутньому "стане плацдармом для наступу на Москву". За планом добровольців, саме тоді почнеться "кремлівська кампанія".

Цезар наголошує, що усі вони є громадянами Росії: "Ми не злочинці і не приватна військова компанія, як "Вагнера". Усі ми є громадянами РФ. Деякі з нас раніше служили у ЗСУ".

Штурм на території Росії минулого тижня став першим випадком тривалих бойових дій на російській території з початку війни і першим збройним вторгненням в Росію з часів прикордонних зіткнень між радянськими і китайськими військами в 1969 році.

Після кількох років болісних вагань колективний Захід зробив свій вибір у війні, - Піонтковський

понеділок, 25 вересень 2023, 6:41

Іншого виходу зараз, ніж повна, переконлива, демонстративна перемога України над Росією, для Заходу немає. Таку думку висловив американський політолог Андрій Піонтковський в ефірі "Еспресо", передають Патріоти України. "Ви ж пам’ятаєте, який потік ста...

Ворог приречений: Російським кораблям немає де сховатися в Азово-чорноморському регіоні, - речник ВМС

понеділок, 25 вересень 2023, 6:33

Російським військовим кораблям немає де сховатися в Азово-чорноморському регіону від можливості ураження українськими захисниками. Про це речник Військово-морських сил ЗСУ капітан 3-го рангу Дмитро Плетенчук сказав в ефірі інформаційного марафону, пер...