"У нас із ним повний контакт": Путін зробив заяву про своє спілкування із Зеленським (відео)

Президент Росії сказав, що про зустріч з президентом України Володимиром Зеленським до нормандського формату «мова не йде».

Президент Росії Володимир Путін заявив, що про зустріч з президентом України Володимиром Зеленським до нормандського формату «мова не йде», але вони зараз«у контакті». Про це він сказав на саміті БРІКС, передають Патріоти України.

«Зараз про зустріч з Зеленським до нормандського формату мова не йде, оскільки ми домовилися про те, що будемо зустрічатися в нормандському форматі», — сказав він. За словами Путіна, якщо вони з Зеленським будуть зустрічатися, «то чого вже метушитися і бігати на непідготовлені зустрічі». «Я думаю, в цьому ніхто не зацікавлений: ні я, ні президент Зеленський. Ми ж повинні вийти з якимось результатом», — сказав він. За словами Путіна, у нього з Зеленським нібито є «повний контакт».


"В нього була своя російська мова": Професор із РФ назвав Гоголя українцем

четвер, 12 грудень 2019, 13:30

Можна писати англійською, але при цьому бути типовим ірландським письменником. За його словами, для Гоголя навіть Італія була ріднішою за Росію, не кажучи вже про полтавське село Диканька, де він народився. "Можливо, навіть 70% українців говорить в поб...

Хіти тижня. Застрелив впритул міліціонера: Новий скандал зi "Слугою народу"

четвер, 12 грудень 2019, 13:00

Засуджений за умисне вбивство Віталій Запорожець вже через два дні опинився на волі. Скандали у команді "Слуги народу" і президента Володимира Зеленського відбуваються регулярно. І ось новий виток: з'ясувалося, що офіційно оформлений помічник нардепки ...