"У нас нема командира, ми всіх на* посилаємо": Окупант поскаржився на "порядки" в "другій армії світу". Перехоплення

Російський окупант розповів, що у "другій армії світу" все зовсім не так добре, як кажуть у росЗМІ. Він поскаржився на відсутність командування - загарбники залишаються на самоті, їх ніхто не контролює. Про це стало відомо з телефонної розмови військової країни-агресора, перехопленої Головним управлінням розвідки Міноборони України, передають Патріоти України.

"У нас немає командира", – сказав окупант, відповідаючи на запитання товариша. "Ми на**й всіх посилаємо, хто до нас приходить з командирів, з мобіків, приїжджає – ми їх нах*ін. Ти хто такий? Хочу ходжу, хочу з автоматом, хочу без", – сказав російський військовослужбовець.

Загарбників не забезпечують найнеобхіднішим, перебої виникають навіть із постачанням зброї та боєприпасів. Наприклад, форму їм віддають товариші по службі, які залишають позиції.

Самі війська РФ, за словами окупанта, стоять на одному місці. Якщо фронт і рухається, це відбувається в основному зусиллями найманців ПВК "Вагнер", яких кидають на забій як гарматне м'ясо, щоб показати хоч якісь успіхи Росії. Відео містить нецензурну лексику, 18+!

Почаївську лавру перевірять на заборонені зв’язки із Московським патріархатом

середа, 24 червень 2026, 20:17

Державна служба з етнополітики та свободи совісті 24 червня розпочне вивчення можливих зв’язків Почаївської Свято-Успенської лаври з іноземною релігійною організацією, діяльність якої заборонена в Україні, передають Патріоти України з посиланням на сай...

Бульбафюрер все зробив по-тихому: Ретранслятори в Білорусі, які коригували російські удари по Півночі Україні, вже не працюють - Зеленський

середа, 24 червень 2026, 20:03

Президент Володимир Зеленський у коментарі журналістам заявив, що ретранслятори у Білорусі, які допомагали російським дронам влучати по Україні, перестали працювати з 22 червня, передають Патріоти України. . За словами глави держави, головнокомандувач...