"У нас нема командира, ми всіх на* посилаємо": Окупант поскаржився на "порядки" в "другій армії світу". Перехоплення

Російський окупант розповів, що у "другій армії світу" все зовсім не так добре, як кажуть у росЗМІ. Він поскаржився на відсутність командування - загарбники залишаються на самоті, їх ніхто не контролює. Про це стало відомо з телефонної розмови військової країни-агресора, перехопленої Головним управлінням розвідки Міноборони України, передають Патріоти України.

"У нас немає командира", – сказав окупант, відповідаючи на запитання товариша. "Ми на**й всіх посилаємо, хто до нас приходить з командирів, з мобіків, приїжджає – ми їх нах*ін. Ти хто такий? Хочу ходжу, хочу з автоматом, хочу без", – сказав російський військовослужбовець.

Загарбників не забезпечують найнеобхіднішим, перебої виникають навіть із постачанням зброї та боєприпасів. Наприклад, форму їм віддають товариші по службі, які залишають позиції.

Самі війська РФ, за словами окупанта, стоять на одному місці. Якщо фронт і рухається, це відбувається в основному зусиллями найманців ПВК "Вагнер", яких кидають на забій як гарматне м'ясо, щоб показати хоч якісь успіхи Росії. Відео містить нецензурну лексику, 18+!

Разом вбивають українців: У ГУР назвали країни, які надають Росії пряму військову допомогу

субота, 10 червень 2023, 9:00

На сьогодні декілька країн світу надають пряму військову допомогу державі-терористу Росії. Перелік не такий великий і повністю передбачуваний - Іран, Білорусь і, ймовірно, Північна Корея. Про це в інтерв'ю українським ЗМІ повідомив представник Головног...

"Обливали бензином і намагалися спалити": Командир 72 бригади ЗС РФ поскаржився на знущання над ним ПВК "Вагнер", викрадення та гвалтування пригожинцями його бійців (відео)

субота, 10 червень 2023, 8:20

Командир ЗС РФ поскаржився на знущання ПВК "Вагнер" над путінськими військовими, але є "нюанс". Ймовірно, це є загостренням відносин у російській верхівці. Про це повідомив офіційний канал міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm. Там також оп...