
Експрезидент США Дональд Трамп поскаржився, що Штати надають Україні надто багато зброї для боротьби з країною-агресором Росією. За його словами, через це американській армії нібито не вистачає боєприпасів, передають Патріоти України.
Також він заявив, що Європа має виділяти більше грошей. Про це Трамп сказав під час дебатів із виборцями у штаті Нью-Гемпшир, повідомляє видання CNN.
За словами експрезидента США, який знову вступив до передвиборчих перегонів, Штати виділяють дуже багато військової допомоги Україні. Свій висновок політик аргументував тим, що через це американській армії нібито не вистачає боєприпасів.
"Ми роздаємо так багато обладнання, що у нас зараз немає боєприпасів для себе. У нас немає боєприпасів для себе, тому що ми так багато роздаємо", – заявив Трамп.
Ба більше, він додав, що якщо здобуде перемогу на президентських виборах у 2024 році, то не зобов'язуватиметься надавати військову допомогу Україні. Також зазначив, що Європа має виділяти більше грошей.
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 27.06.26 орієнтовно склали:
На нафтогазовому родовищі Карачаганак у Казахстані на понад 25% скоротили видобуток нафти після того, у Росії зупинився газопереробний завод, що переробляє газ із цього родовища. Про це у п’ятницю, 26 червня, повідомив Bloomberg із посиланням на російс...