"У нас общество не созрело для того, чтобы голосовать за женщину": Лукашенко розповів, хто буде наступним президентом Білорусі (відео)

Збір підписів для висунення кандидатів у президенти Білорусі ведуть 14 ініціативних груп, у тому числі їх кандидатами є чотири жінки.Президент Білорусі Олександр Лукашенко вважає, що суспільство не готове до того, щоб президентом країни стала жінка. Таку заяву він зробив під час спілкування з працівниками Мінського тракторного заводу, передають Патріоти України.

"У нас суспільство не дозріло для того, щоб голосувати за жінку. Тому що у нас за Конституцією президент має сильну владу. У нас не Литва. Там президент була Даля Грібаускайте: прийшла, усміхнулася, посиділа і пішла. Ні за що не відповідає, тому що там парламентська республіка. У нас - ні. Президентом буде мужик, я в цьому абсолютно переконаний", - заявив Лукашенко.

Правда, перед цим президент Білорусі зробив реверанс у бік потенційних кандидатів-жінок, похваливши те, як у них організований процес збору підписів. "Вони тихо, спокійно збирають ці підписи. Нещодавно поцікавився - ці жінки зібрали більше підписів, ніж всі мужики, які в інтернеті піаряться", - зазначив глава Білорусі.

Це далеко не перше дискримінаційне висловлювання Олександра Лукашенка щодо ролі жінок у білоруській політиці. Наприклад, у 2015 році під час виборів він, кажучи про своїх опонентів, так висловився про першу в Білорусі жінку-кандидата на пост глави держави Тетяну Короткевич: "У нас у президента повноважень купа - від безпеки до економіки, які поки людина в спідниці, напевно, не зможе виконувати".

"Занадто співвідношення сил було не на нашу користь": Арестович зізнався, що був впевнений в захопленні Києва окупантами за два тижні

четвер, 11 серпень 2022, 20:40

Арестович розповів, що, коли виходив на брифінг про війну першого дня, то був упевнений, що його розстріляють за це протягом 12 годин. Гордон запитав радника глави ОПУ, чи розумів він, що протягом 12 годин Україні кінець. "Україні – не знаю. Я вірив, щ...

У Росії створили фейковий сайт "фонду Зеленського" для дискредитації президента України – ГУР Міноборони

четвер, 11 серпень 2022, 20:27

Адміністрація президента РФ погодила створення нової структури, афілійованої з російськими спецслужбами. Її головним завданням стане втілення інформаційної акції, спрямованої на дискредитацію президента України Володимира Зеленського у країнах Західної...