"У нас общество не созрело для того, чтобы голосовать за женщину": Лукашенко розповів, хто буде наступним президентом Білорусі (відео)

Збір підписів для висунення кандидатів у президенти Білорусі ведуть 14 ініціативних груп, у тому числі їх кандидатами є чотири жінки.Президент Білорусі Олександр Лукашенко вважає, що суспільство не готове до того, щоб президентом країни стала жінка. Таку заяву він зробив під час спілкування з працівниками Мінського тракторного заводу, передають Патріоти України.

"У нас суспільство не дозріло для того, щоб голосувати за жінку. Тому що у нас за Конституцією президент має сильну владу. У нас не Литва. Там президент була Даля Грібаускайте: прийшла, усміхнулася, посиділа і пішла. Ні за що не відповідає, тому що там парламентська республіка. У нас - ні. Президентом буде мужик, я в цьому абсолютно переконаний", - заявив Лукашенко.

Правда, перед цим президент Білорусі зробив реверанс у бік потенційних кандидатів-жінок, похваливши те, як у них організований процес збору підписів. "Вони тихо, спокійно збирають ці підписи. Нещодавно поцікавився - ці жінки зібрали більше підписів, ніж всі мужики, які в інтернеті піаряться", - зазначив глава Білорусі.

Це далеко не перше дискримінаційне висловлювання Олександра Лукашенка щодо ролі жінок у білоруській політиці. Наприклад, у 2015 році під час виборів він, кажучи про своїх опонентів, так висловився про першу в Білорусі жінку-кандидата на пост глави держави Тетяну Короткевич: "У нас у президента повноважень купа - від безпеки до економіки, які поки людина в спідниці, напевно, не зможе виконувати".

Ударний БПЛА США перевіряє українську ППО

середа, 2 грудень 2020, 6:10

Ударний БПЛА США MQ-9 Reaper перевіряє українську ППО на західному кордоні нашої держави. Після навчання «Чисте небо» це вже другий раз коли безпілотний літальний апарат MQ-9 Reaper тренується з українськими Повітряними Силами. Сьогоднішні спільні трен...

"Іскра" передала ЗСУ нову РЛС 35Д6М

середа, 2 грудень 2020, 5:45

КП «НВК «Іскра» передала ЗСУ нову РЛС 35Д6М, виготовлену в рамках державного замовлення 2020 року. У травні на підприємстві вже проводили модернізацію наявної на озброєнні радіолокаційної станції 19Ж6 до рівня 35Д6М. Сімейство радарів 35Д6 вже значний ...