"У нас пачками звільняються або гинуть малими групами": Окупант поскаржився на величезні втрати в армії РФ

Російські військові з України бідкаються своїм рідним на постійні втрати і дезертирства. За їхніми словами, військові звільняються з армії РФ пачками, шукаючи у себе різні болячки. Про це йдеться у перехопленій телефонній розмові російського окупанта з дружиною. Аудіозапис розмови оприлюднив пресцентр ГУР МО України,передають Патріоти України.

"Кажуть в бригадах пачками звільняються. Пачками ходять госпіталями і всяку ху*ню знаходять у себе. Ці під*раси, кажуть, мости в'ї*али всі, які можна. Є переправа, але там коли переправляються на інший берег, то чекають, коли "Хаймарс" прилетить", – розповідає окупант дружині про свої армійські будні.

Та дивується, мовляв, чому в українців найсучасніша зброя, а у росіян нічого немає. Чоловік у відповідь продовжує скиглити."Жителів у селах не можна чіпати. Те не можна, це не можна. Малими групами гинуть всі, ось і все. А уряду по*бати, скільки своїх загинуло. По*уй", – бідкається окупант.

"Проста мясо кончілась": Росія відмовилася від подальшого наступу і зосереджується на стримуванні ЗСУ – Bloomberg

субота, 25 березень 2023, 5:28

За даними видання Bloomberg, Кремль відмовився від планів подальшого наступу в Україні цієї весни і зосередиться на стримуванні українського контрнаступу. . Видання зазначає, що Росія прийняла таке рішення після того, як не змогла завоювати значних ...

Розпочалась "дипломатична битва" через ордер на арешт Путіна - Кулеба

п’ятниця, 24 березень 2023, 23:43

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявляє, що з метою виконання ордеру Міжнародного кримінального суду на арешт підозрюваного у скоєнні воєнних злочинів президента Російської Федерації Володимира Путіна розпочинається кулуарна дипломатичн...