
Вочевидь, окупантам дуже не хочеться помирати в Україні. Так, у ГУР оприлюднили перехоплення, в якому російський солдат розповідає про масове дезертирство одного з батальйонів військ армії РФ. За його словами, чимало бійців "сидять у лісі й не воюють". Про це стало відомо з перехоплення ГУР МО, передають Патріоти України.
У розмові окупант благає забрати його з фронту. Мовляв, солдата армії РФ "усі за***ли". "Вовк" сказав, що у нас пів батальйона, на**й, десь до лісу з***лося, сидять. не воюють, бл**ь", – каже він.
Утім, окупант змушений виправдовуватися, що "всі на позиціях", а його "виставляють дов******м", адже не володіє обстановкою. За його словами, командувач "округу вовків" питав, чому немає успіхів. Натомість йому доповіли, що третій батальйон відмовився брати участь. "І тепер наш батальйон просто кончений для всіх", – підсумував росіянин.
Українська компанія Fire Point, один із найбільших виробників ударних безпілотників в Україні, оголосила про вихід у сферу протиракетної оборони. Новий напрям передбачає створення системи Freyja, яка, за заявами розробників, може коштувати приблизно у ...
МіГ-29 Повітряних сил, який виконував бойове завдання на Полтавщині, передають Патріоти України з посиланням на Повітряні сили ЗСУ . ПС ЗСУ підтвердили уточнюють, що пілот катапультувався, зв'язався з пошуково-рятувальною командою та був доставлений д...