"У нас просто батальон распался, у нас нет батальона": Окупант поскаржився, що хоче покинути частину через безлад у підрозділі (перехоплення)

Головне управління розвідки МО України оприлюднило чергове перехоплення розмови російського окупанта телефоном. Під час розповіді про свою службу солдат, який перебуває у Донецьку, сказав про наміри покинути частину через безлад у підрозділі та пожалівся на низький рівень боєздатності, передають Патріоти України.

"Може, у вас там вміють працювати, але у нас взагалі чмошники. По дронах загально, ну, такий бред", - каже солдат. Військовослужбовець каже, що надумав "бігти в СЗЧ" (самовільне залишення частини), бо він "втомився" через безлад у підрозділі та непрофесійність командування.

"У нас тут щось взагалі, коротше, безлад повний. (...) Просто батальйон розпався, у нас немає батальйону, просто копійка його забрала я мав з ними йти. Дай Боже мене коротше якось відвів. 5 осіб 300-тих одразу", - каже окупант.

"Маємо перемогти імперію": Якби не дурний Путін, не було б розмов про приєднання України до ЄС, - сейм Литви

п’ятниця, 26 червень 2026, 8:39

Росія поступово втрачає свої позиції, а її економіка вже відчуває наслідки міжнародного тиску. Водночас союзники України наголошують на необхідності посилення санкцій і продовження підтримки Києва, аби остаточно послабити російський режим, передають Па...

ЗСУ потрібні нові бригади для стримування загроз із Білорусі, - Сирський

п’ятниця, 26 червень 2026, 8:03

Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський заявив, що для надійного стримування можливого наступу з території Білорусі Україна має створювати нові військові бригади, передають Патріоти України. За його словами, економія ресурсів на форму...