"У нас ще багато роботи": Експерт розповів про ракети Х-59, які виробляють на заводі в Смоленську, по якому було завдано удар

У Головному управлінні розвідки повідомили про успішну атаку ударних дронів по авіазаводу в російському Смоленську. Там виробляють ракети Х-59, які часто використовує ворожа авіація. Як розповів в ефірі "24 каналу" військовий експерт, льотчик-інструктор, полковник ЗСУ в запасі Роман Світан, йдеться про одну з основних ракет "повітря - земля", яку застосовує окупаційна армія РФ, передають Патріоти України.

У деяких модифікаціях дальність ракети Х-59 сягає 300 кілометрів. Оскільки Смоленський авіазавод є ланкою виробництва цього озброєння, тепер процес порушено.

"Удари по таких заводах – це вже зовсім не дивина. Вдається працювати на серйозних глибинах території ворога. Спершу йде процес дорозвідки, коригування та підтвердження ураження. Потім вже доповідають про виконання бойового завдання", – прокоментував Світан атаку на Смоленський завод.

Експерт зауважив, що на території РФ багато підприємств, де виготовляють озброєння, тому подібні інциденти ставатимуться і в майбутньому.

"У нас ще багато роботи зі знищення виробничих циклів. Можна не знищувати увесь завод чи виробництво. Можна знищити один ланцюжок виробничого циклу. Це зупиняє все виробництво такої високотехнологічної зброї", – резюмував Роман Світан.

Уроки з Конгресу

неділя, 21 квітень 2024, 4:08

Пізнє, але критично важливе рішення Палати представників Конгресу означає, що тисячі і тисячі найкращих синів і дочок України залишаться живі, а загарбницькі плани путіна підуть прахом. . Подумайте над цим, поки Україна видихнула з полегшенням.

"Янки, go home": Ключовий союзник Заходу проти ісламських терористів та російських найманців в Центральній Африці розриває військову співпрацю з США

неділя, 21 квітень 2024, 1:45

Чад - ключовий союзник Заходу в боротьбі з джихадистами і російським впливом в Африці, закликав США вивести свої війська з військової бази в країні. Цей крок було зроблено за місяць після того, як Нігер - ще один ключовий союзник Заходу в регіоні - при...