"У нас теплі стосунки з Єрмаком": Онука Фокіна розповіла, як він став заступником Кравчука на переговорах по Донбасу

Марія Фокіна розповіла, що сама познайомила діда із главою ОПУ.

Марія Фокіна. Фото: соцмережі.

Онука Вітольда Фокіна Марія заявила, що він отримав посаду першого заступника голови української делегації у Тристоронній контактній групі з переговорів щодо врегулювання ситуації на Донбасі після того, як вона познайомила його з головою Офісу президента Андрієм Єрмаком, передають Патріоти України.

«Я сама особисто познайомила мого дідуся з Андрієм Єрмаком. Це мій друг. І це було наше особисте рішення, щоб дідусь почав займатися цим. Він не знав, що Андрій Єрмак — це мій добрий друг дитинства. І Андрюші якраз теж була потрібна поміч — допомогти в ситуації», — розповіла вона у програмі Світське життя на телеканалі 1+1.

За її словами, Фокін і Єрмак знайшли спільну мову щодо того, як закінчити війну на Донбасі. «У дідуся завжди були амбіції. Він — сірий кардинал. Він завжди за камерою, він не любить інтерв'ю, не любить пресу. Але вони знайшли спільну мову з Андрюшею — як вони можуть закінчити цю війну», — сказала Марія Фокіна.

Свої особисті стосунки з Єрмаком вона назвала теплими та дружніми. «Ми з Андрієм Борисовичем дружимо з 18 моїх років. У нас дуже чудові стосунки. Бачимося дуже часто. У нас теплі дружні стосунки», — розповіла Марія Фокіна.

ЗМІ оприлюднили "темник" для "слуг народу", як реагувати на опитування Зеленського

понеділок, 26 жовтень 2020, 15:48

Народним депутатам від "Слуги народу" видали рекомендації про те, як правильно коментувати невдалі для партії результати на місцевих виборах і незручні питання, пов'язані зі всеукраїнським опитуванням. Відповідний документ опублікувало видання Страна.u...

Ганьба Зе-команди: "Зеленський всюди став своїм серед чужих і чужим серед своїх", - Фурса

понеділок, 26 жовтень 2020, 14:27

"Так. Мені сподобалися підсумки місцевих виборів в Україні. Тому що той негатив, який ми бачимо, був очікуваним і передбачуваним. Від Шарія в Харкові до Попова в Києві. Якщо не жити в своєму маленькому світі, дивитися на цифри соціологів (не всіх підря...