
Онука Вітольда Фокіна Марія заявила, що він отримав посаду першого заступника голови української делегації у Тристоронній контактній групі з переговорів щодо врегулювання ситуації на Донбасі після того, як вона познайомила його з головою Офісу президента Андрієм Єрмаком, передають Патріоти України.
«Я сама особисто познайомила мого дідуся з Андрієм Єрмаком. Це мій друг. І це було наше особисте рішення, щоб дідусь почав займатися цим. Він не знав, що Андрій Єрмак — це мій добрий друг дитинства. І Андрюші якраз теж була потрібна поміч — допомогти в ситуації», — розповіла вона у програмі Світське життя на телеканалі 1+1.
За її словами, Фокін і Єрмак знайшли спільну мову щодо того, як закінчити війну на Донбасі. «У дідуся завжди були амбіції. Він — сірий кардинал. Він завжди за камерою, він не любить інтерв'ю, не любить пресу. Але вони знайшли спільну мову з Андрюшею — як вони можуть закінчити цю війну», — сказала Марія Фокіна.
Свої особисті стосунки з Єрмаком вона назвала теплими та дружніми. «Ми з Андрієм Борисовичем дружимо з 18 моїх років. У нас дуже чудові стосунки. Бачимося дуже часто. У нас теплі дружні стосунки», — розповіла Марія Фокіна.
Латвійська розвідка попереджає про можливі гібридні провокації з боку росії проти країн східного флангу НАТО, зокрема держав Балтії та Польщі, передають Патріоти України. Як повідомляє Fox News із посиланням на представників спецслужб, метою таких дій ...
Країни Європи повинні готуватися не лише до деокупації українських територій, а й до можливого розпаду Російської Федерації, ризик якого зростає з кожним днем війни в Україні. Такий сценарій може супроводжуватися виходом окремих регіонів зі складу РФ, ...