"У нас теплі стосунки з Єрмаком": Онука Фокіна розповіла, як він став заступником Кравчука на переговорах по Донбасу

Марія Фокіна розповіла, що сама познайомила діда із главою ОПУ.

Марія Фокіна. Фото: соцмережі.

Онука Вітольда Фокіна Марія заявила, що він отримав посаду першого заступника голови української делегації у Тристоронній контактній групі з переговорів щодо врегулювання ситуації на Донбасі після того, як вона познайомила його з головою Офісу президента Андрієм Єрмаком, передають Патріоти України.

«Я сама особисто познайомила мого дідуся з Андрієм Єрмаком. Це мій друг. І це було наше особисте рішення, щоб дідусь почав займатися цим. Він не знав, що Андрій Єрмак — це мій добрий друг дитинства. І Андрюші якраз теж була потрібна поміч — допомогти в ситуації», — розповіла вона у програмі Світське життя на телеканалі 1+1.

За її словами, Фокін і Єрмак знайшли спільну мову щодо того, як закінчити війну на Донбасі. «У дідуся завжди були амбіції. Він — сірий кардинал. Він завжди за камерою, він не любить інтерв'ю, не любить пресу. Але вони знайшли спільну мову з Андрюшею — як вони можуть закінчити цю війну», — сказала Марія Фокіна.

Свої особисті стосунки з Єрмаком вона назвала теплими та дружніми. «Ми з Андрієм Борисовичем дружимо з 18 моїх років. У нас дуже чудові стосунки. Бачимося дуже часто. У нас теплі дружні стосунки», — розповіла Марія Фокіна.

Папугам фрау канцлер дуже сподобалась: Ангела Меркель погодувала птахів у парку (фото)

четвер, 23 вересень 2021, 23:52

Там канцлерка чудово провела час. Вона погодувала папуг — австралійських лорі. Птахам так сподобалася Меркель, що вони всю її обсіли. Папуги сиділи у Ангели на руках і навіть на голові. Це мало дуже милий вигляд. Одягнена політикиня була у жакет кольор...