
Ще один російський окупант, якого відправили до України відбирати міста, мародерити та вбивати мирних жителів, зізнався у великих втратах армії країни-агресора. Він поскаржився на потужні удари ЗСУ та дав зрозуміти, що жодних успіхів на фронті росіяни не мають, передають Патріоти України.
Про це йдеться у розмові двох військових, яких відправили воювати за амбіції диктатора Володимира Путіна. Аудіоперехоплення опублікували на Youtube-каналі Головного управління розвідки Міністерства оборони України.
"Дивися, Льош, у нас тут дискотека, е*ашить з усіх колонок... Нічого (собі) там п*здоріз... На позиціях. Ну і сюди трохи долітає. Начебто до*уя "200" і "300". Щодо техніки я навіть не знаю", – сказав росіянин.
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 27.06.26 орієнтовно склали:
На нафтогазовому родовищі Карачаганак у Казахстані на понад 25% скоротили видобуток нафти після того, у Росії зупинився газопереробний завод, що переробляє газ із цього родовища. Про це у п’ятницю, 26 червня, повідомив Bloomberg із посиланням на російс...