"У нас усе гаразд": Саакашвілі розповів, чи буде він конфліктувати з Аваковим у разі свого призначення

Скандально відомий політик запевняє, нібито гучних сварок із очільником МВС не передбачається.

Михайло Саакашвілі. Фото: Українська правда.

Колишній президент Грузії, екс-глава Одеської обласної державної адміністрації Михайло Саакашвілі заявляє, що у нього немає конфлікту з міністром внутрішніх справ України Арсеном Аваковим. Про це сказав Саакашвілі перед засіданням фракції "Слуга народу", передають Патріоти України.

"Немає у мене конфлікту. Зараз не час для конфліктів", - сказав Саакашвілі, відповідаючи на питання чи є у нього зараз конфлікт з Аваковим.
Нагадаємо, 14 грудня 2015 року екс-губернатор Одеської області Михайло Саакашвілі в ході міністерської зустрічі з президентом Петром Порошенком заявив, що міністр внутрішніх справ Арсен Аваков контролює неформальні збройні формування і фінансує їх з корупційних доходів. Ці слова прозвучали після того, як Аваков виплеснув склянку води в обличчя Саакашвілі і зажадав "забратися з його країни", на що екс-президент Грузії заявив, що він українець.

Хіти тижня. Інтригу розкрито: У Зеленського озвучили всі питання всеукраїнського опитування в день виборів

середа, 21 жовтень 2020, 3:00

Після того, як у четвер, 15 жовтня, президент України Володимир Зеленський озвучив друге питання Всеукраїнського опитування, який пройде під час місцевих виборів 25 жовтня, в Офісі президента оголосили весь список питань, передають Патріоти України. Р...

Хіти тижня. Зроблено в Україні: На сьогодні є близько десяти експортних контрактів на постачання високоточного озброєння виробництва ДККБ "Луч"

середа, 21 жовтень 2020, 2:00

Українське високоточне озброєння, за даними спецекспортеру, користується досить великою популярністю серед країн-імпортерів. Українське високоточне озброєння, за даними спецекспортеру, користується досить великою популярністю серед країн-імпортерів. Зо...