"У нас усі відмовилися, п'ять осіб тільки залишилося": Як окупант шукав можливість не йти в наступ у Донецькій області (аудіо)

Російські окупанти в Україні масово шукають можливості відмовитися їхати на передову та йти у бій на Донеччині. Один із них мав надію стати опікуном для матері, але її група інвалідності не згодилася для "відкошування". Про це йшлося у розмові путінського вояки, перехопленій Головним управлінням розвідки Міноборони України, передають Патріоти України.

Солдат істерично просив матір згадати, яка в неї група, і коли жінка відповіла, що 3-тя, приречено повідомив, що не зможе відмовитися. "Ти можеш зараз подивитися? Я не можу бл***, нас везуть знову на "передок", я зараз дзвоню тобі дізнатися, нах**, щоб мені відмову... У нас усі відмовилися, п'ять осіб тільки залишилося, але мені потрібна причина", – панікував окупант.

Коли мати таки згадала, що у неї 3-тя група, він помітно засумував і відповів: "Ну все, я залишаюся тут. Знову, нах**, зараз на першу лінію, в бій". На його скигління жінка закликала загарбника "не панікувати" і запевнила, що у нього все буде добре.

Темп стабільно високий: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 28 січня

субота, 28 січень 2023, 8:45

Українські захисники просто знищують російську армію. Станом на 28 січня окупанти вже втратили 125 510 своїх солдатів. Лише за останню добу ЗСУ ліквідували 800 загарбників. Вони успішно поповнили статистику втрат ворога, яка росте з кожним днем.

Чи підніме Путін білий прапор: Ілля Пономарьов оцінив можливість переговорів Кремля з Заходом

субота, 28 січень 2023, 8:28

Президент Росії Володимир Путін не погодиться на обговорення з Заходом умов своєї капітуляції. Для Путіна краще, щоб всі загинули разом з ним, ніж піти на такі перемовини. Водночас, західні лідери теж хочуть домовлятися не з нинішнім президентом РФ, а ...