"У нас уже ничего не осталось": ЗСУ взяли в кільце окупантів на Харківщині, загарбники влаштували істерику (перехоплення)

ГУР перехопило розмову рашистів, які обговорюють зосередження українських воїнів навколо одного з підрозділів армії РФ Про це інформує Головне управління розвідки Міністерства оборони України, передають Патріоти України.

Один з російських окупантів запитує чи будуть діставати із кільця Збройних сил України в Харківській області підрозділ другого.

"Бл*дь, пытаются нах*й. У нас уже ничего не осталось, ни воды, ни еды, бл*дь. Практически связи уже нет, п*здец, такие дела", - розповідає загарбник. На час розмови окупантів на цій ділянці фронту було тихо, утім раніше там вже знищили 7-му роту: "Там вообще всю расх*ярили".

"Да, вообще никого не осталось, по-моему. Вот сегодня тоже паренек звонил, он там с кем-то разговаривал: 7-ю роту расх*ярили и медиков расх*ярили, комбат съеб*лся, бл*дь. Х*й знает, и вообще ничего не говорят, ни да и никак", - каже рашист.

МЗС – місії ООН на "порушення прав" російських загарбників в Україні: Неприйнятно покладати відповідальність на жертву агресії

субота, 25 березень 2023, 5:57

По суті оприлюднені висновки моніторингової місії ООН цілком вкладаються у наротив російської пропаганди - "нє всьо так адназначна". Міністерство закордонних справ України у відповідь на висновки Моніторингової місії ООН щодо порушення прав людини стос...

"Проста мясо кончілась": Росія відмовилася від подальшого наступу і зосереджується на стримуванні ЗСУ – Bloomberg

субота, 25 березень 2023, 5:28

За даними видання Bloomberg, Кремль відмовився від планів подальшого наступу в Україні цієї весни і зосередиться на стримуванні українського контрнаступу. . Видання зазначає, що Росія прийняла таке рішення після того, як не змогла завоювати значних ...