"У нас уже ничего не осталось": ЗСУ взяли в кільце окупантів на Харківщині, загарбники влаштували істерику (перехоплення)

ГУР перехопило розмову рашистів, які обговорюють зосередження українських воїнів навколо одного з підрозділів армії РФ Про це інформує Головне управління розвідки Міністерства оборони України, передають Патріоти України.

Один з російських окупантів запитує чи будуть діставати із кільця Збройних сил України в Харківській області підрозділ другого.

"Бл*дь, пытаются нах*й. У нас уже ничего не осталось, ни воды, ни еды, бл*дь. Практически связи уже нет, п*здец, такие дела", - розповідає загарбник. На час розмови окупантів на цій ділянці фронту було тихо, утім раніше там вже знищили 7-му роту: "Там вообще всю расх*ярили".

"Да, вообще никого не осталось, по-моему. Вот сегодня тоже паренек звонил, он там с кем-то разговаривал: 7-ю роту расх*ярили и медиков расх*ярили, комбат съеб*лся, бл*дь. Х*й знает, и вообще ничего не говорят, ни да и никак", - каже рашист.

Українська авіація знищила на ТОТ пункт управління БпЛА "Молнія" (відео)

неділя, 28 червень 2026, 16:32

​. Екіпажі українських винищувачів Повітряних сил завдали авіаудару по пункту управління БпЛА "Молнія" російських окупантів. Зокрема уразили місце дислокації противника авіабомбами GBU-62 на Східному напрямку фронту, передають Патріоти України. . У ре...

Бійці МВС, ризикуючи життям, вилучили бойову частину російської ракети, що могла будь-якої миті підірвати житлову багатоповерхівку Києва

неділя, 28 червень 2026, 15:36

Після нічної атаки Росії 28 червня в Дарницькому районі Києва вибухотехніки вилучили бойову частину ракети, яка впала впритул до житлової багатоповерхівки, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу поліції Києва. Повідомлення про виявленн...