"У нас вас будуть відразу вбивати": Зеленський порадив росіянам мітингувати вдома, а не воювати в Україні

Російська Федерація зможе мобілізувати 300 тисяч осіб. Росіянам безпечніше вийти на мітинги і потрапити до в'язниці, ніж їхати в Україну помирати. Про це розповів президент Володимир Зеленський в інтерв'ю французьким ЗМІ, передають Патріоти України.

"Я думаю, йому (Путіну - ред.) вдасться відправити 300 тисяч, наскільки нам відомо... це показували і наші партнери, і наша розвідка, всі ці 300 тисяч анкет були вже підготовлені ще до того моменту, коли він сказав про часткову мобілізацію. Всі ці папірці у них були готові на столі, були питання, коли він дасть цей сигнал", - розповів Зеленський.

При це він назвав великою помилкою росіян боязнь арешту через участь у протестах. "Вони бояться потрапити за грати, тому що не розуміють, куди потраплять, коли прийдуть до нас. Коли вони прийдуть на нашу землю, їм доведеться стріляти в нас, нам теж доведеться стріляти в них. Тут (в Україні - ред.) вони або загинуть, або потраплять у полон. Вони навіть не розуміють різниці: якби вони зараз виходили на вулицю, це більш безпечно, це потрібно, це і є демократія, навіть якщо у тебе її забрали в такій великій державі, але всіх зупинити неможливо, тому що це 150 мільйонів чоловік", – вказав президент.

За його словами, громадяни РФ не розуміють ризиків, "тому що масово ще не бачили трупів своїх громадян".

З України втекли близько 10 нардепів: Стефанчук сказав, чому в них не забрали мандати

понеділок, 28 листопад 2022, 13:49

Після початку масштабного вторгнення РФ із України втекли десять народних депутатів. Їх позбавлять зарплати й усіх державних посад, також вирішується питання про позбавлення мандатів. Про це 27 листопада розповів голова Верховної Ради України Руслан Ст...

Є інформація про нові ракетні удари, які будуть цього тижня: Влада просить українців запастися водою і продуктами

понеділок, 28 листопад 2022, 13:30

Ракетні удари по об'єктах української енергетичної інфраструктури з великою ймовірністю будуть і цього тижня. Про це повідомила українська розвідка, передають Патріоти України. У Росії закінчуються високоточні ракети. Тому агресор дедалі частіше б'є і...