"У нас вільна країна": У Авакова відреагували на діяльність московських телепропагандистів

Чи потрібно Україні, навіть на взаємній основі, обмінюватись з державою-агресором інформаційними уповноваженнями має відповісти влада. Адже ті, кого засилають в Україну ніяк критеріям преси не відповідають, уявляючи собою агентів "інформаційних військ"

Російські пропагандисти у Києві розгнівали українців, але не МВС

Представники російських ЗМІ мають право на здійснення своєї роботи в Україні, якщо це не порушує українських законів. Про це сказав радник міністра внутрішніх справ Іван Варченко, наголосивши, що в Україні є можливість для роботи журналістам (включно з кремлівськими "гібридними" телевізійними терористами.-ред.) з усього світу, зазначають Патріоти України.

"Така можливість є у частини російських журналістів, які не є пропагандистами, а таких, на жаль, дуже мало. Якщо говорити про "НТВ", то я розумію, що це особи, які працюють на проросійську пропаганду. Тобто є частина журналістів, які за російськими мірками є маргінальними ЗМІ, але разом з тим вони намагаються відповідати стандартам журналістики. Через те такі журналісти мають можливість приїхати в Україну і здійснювати свою роботу", — пояснив радник голови МВС.

Що стосується необхідності реакції правоохоронних органів на роботу російських журналістів в Україні, то тут Варченко повідомив: "Закону, який забороняє особі з камерою, чи мобільним телефоном, чи мобільною камерою здійснювати фото- чи відеофіксацію в публічних місцях на публічних заходах, у нас немає. Кожен може вільно збирати та поширювати інформацію".

Як повідомлялось, у Києві були помічені пропагандисти прокремлівського телеканалу "НТВ". Інна Осипова та Андрій Стеняхін з'явилися у сюжеті російської програми "Підсумки тижня" від 19 травня, в якому висвітлювали останні події в Україні.

У коментарях українці закликали правоохоронні органи адекватно відреагувати на дану інформацію. Були і радикальніші заклики: "Треба відловлювати!", "У клітку, а потім обмінювати на українських полонених!".

Кругленька цифра: У ОРДО назвали кількість загиблих та поранених "військовослужбовців"

неділя, 11 квітень 2021, 23:53

У ОРДО заявили про кількість загиблих з початку цього року в результаті бойових дій, інформують Патріоти України.

Крим ніколи не "подаруємо": Резніков розповів про принципову зміну позиції України

неділя, 11 квітень 2021, 23:18

Протягом останніх семи років на будь-якій платформі переговорів Україна була змушена вести розмову тільки про Донецьку і Луганську області. Сьогодні офіційний Київ принципово змінює курс і нагадує на всіх можливих майданчиках, що Крим є українським. Пр...