"У нас вільна країна": У Авакова відреагували на діяльність московських телепропагандистів

Чи потрібно Україні, навіть на взаємній основі, обмінюватись з державою-агресором інформаційними уповноваженнями має відповісти влада. Адже ті, кого засилають в Україну ніяк критеріям преси не відповідають, уявляючи собою агентів "інформаційних військ"

Російські пропагандисти у Києві розгнівали українців, але не МВС

Представники російських ЗМІ мають право на здійснення своєї роботи в Україні, якщо це не порушує українських законів. Про це сказав радник міністра внутрішніх справ Іван Варченко, наголосивши, що в Україні є можливість для роботи журналістам (включно з кремлівськими "гібридними" телевізійними терористами.-ред.) з усього світу, зазначають Патріоти України.

"Така можливість є у частини російських журналістів, які не є пропагандистами, а таких, на жаль, дуже мало. Якщо говорити про "НТВ", то я розумію, що це особи, які працюють на проросійську пропаганду. Тобто є частина журналістів, які за російськими мірками є маргінальними ЗМІ, але разом з тим вони намагаються відповідати стандартам журналістики. Через те такі журналісти мають можливість приїхати в Україну і здійснювати свою роботу", — пояснив радник голови МВС.

Що стосується необхідності реакції правоохоронних органів на роботу російських журналістів в Україні, то тут Варченко повідомив: "Закону, який забороняє особі з камерою, чи мобільним телефоном, чи мобільною камерою здійснювати фото- чи відеофіксацію в публічних місцях на публічних заходах, у нас немає. Кожен може вільно збирати та поширювати інформацію".

Як повідомлялось, у Києві були помічені пропагандисти прокремлівського телеканалу "НТВ". Інна Осипова та Андрій Стеняхін з'явилися у сюжеті російської програми "Підсумки тижня" від 19 травня, в якому висвітлювали останні події в Україні.

У коментарях українці закликали правоохоронні органи адекватно відреагувати на дану інформацію. Були і радикальніші заклики: "Треба відловлювати!", "У клітку, а потім обмінювати на українських полонених!".

Путін і Ердоган досягли домовленості щодо Сирії (документ)

вівторок, 22 жовтень 2019, 23:00

Туреччина і РФ спільно контролюватимуть сирійсько-турецький кордон. Президенти Туреччини і Росії Реджеп Ердоган і Володимир Путін у Сочі домовилися, що Анкара і Кремль будуть спільно контролювати сирійсько-турецький кордон на схід від річки Євфрат, пов...

Заради реалізації "формули Штайнмаєра": Берлін закликав до розведення сил на Донбасі

вівторок, 22 жовтень 2019, 22:45

У вівторок, 22 жовтня, відбулася зустріч міністра закордонних справ Німеччини Гайко Мааса з його литовським колегою Лінасом Лінкявічусом. Однією з головних тем їхньої розмови стали перспективи мирного врегулювання конфлікту на окупованому Донбасі. Про ...