
У самопроголошеному терористичному угрупуванні "ЛНР" почали протестувати мобілізовані військовослужбовці. Вони заявили, що не хочуть воювати у сусідній квазіреспубліці "ДНР", куди їх відправляють погрозами та шантажем. Терористи поскаржилися, що їх кидають у бій на окуповану частину Донецької області, і заявили, що нібито вже виконали свій "обов'язок " зі "звільнення" Луганщини. Звернення опублікували українські канали в Telegram у неділю, 14 серпня, передають Патріоти України.
Військовослужбовці-окупанти зазначили, що підконтрольний Росії ватажок "республіки" Леонід Пасічник оголосив у захопленому регіоні "день перемоги" ще 3 липня. "Ми, військовослужбовці мобілізаційного резерву батальйону 2740 року, відмовляємося йти воювати на територію "Донецької військової республіки". Свій обов'язок щодо захисту "Луганської народної республіки" ми виконали. День перемоги був оголошений главою республіки 3 липня 2022 року", – сказали вони.
Терористи визнали, що їх кидають у бій а "ДНР" шантажем та погрозами. Ймовірно, окупанти не хочуть бути гарматним м'ясом Росії вдруге. "Нас погрозами, шантажем, залякуванням та обманом намагаються загнути на територію "ДНР", – сказано у зверненні.
На території суднобудівного заводу Затока в тимчасово окупованій Керчі в Криму уражено два російські судна військового забезпечення та засоби ППО. Про це повідомила СБУ в п'ятницю, 26 червня, передають Патріоти України. . "Унаслідок ударів на них вини...
Кримський міст опинився під масованою атакою безпілотників. На тлі повідомлень про роботу російської протиповітряної оборони перед мостом утворилися рекордні черги – проїзду очікують близько 2800 автомобілів повідомляють місцеві Telegram-канали. Водноч...