
У самопроголошеному терористичному угрупуванні "ЛНР" почали протестувати мобілізовані військовослужбовці. Вони заявили, що не хочуть воювати у сусідній квазіреспубліці "ДНР", куди їх відправляють погрозами та шантажем. Терористи поскаржилися, що їх кидають у бій на окуповану частину Донецької області, і заявили, що нібито вже виконали свій "обов'язок " зі "звільнення" Луганщини. Звернення опублікували українські канали в Telegram у неділю, 14 серпня, передають Патріоти України.
Військовослужбовці-окупанти зазначили, що підконтрольний Росії ватажок "республіки" Леонід Пасічник оголосив у захопленому регіоні "день перемоги" ще 3 липня. "Ми, військовослужбовці мобілізаційного резерву батальйону 2740 року, відмовляємося йти воювати на територію "Донецької військової республіки". Свій обов'язок щодо захисту "Луганської народної республіки" ми виконали. День перемоги був оголошений главою республіки 3 липня 2022 року", – сказали вони.
Терористи визнали, що їх кидають у бій а "ДНР" шантажем та погрозами. Ймовірно, окупанти не хочуть бути гарматним м'ясом Росії вдруге. "Нас погрозами, шантажем, залякуванням та обманом намагаються загнути на територію "ДНР", – сказано у зверненні.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...