
У самопроголошеному терористичному угрупуванні "ЛНР" почали протестувати мобілізовані військовослужбовці. Вони заявили, що не хочуть воювати у сусідній квазіреспубліці "ДНР", куди їх відправляють погрозами та шантажем. Терористи поскаржилися, що їх кидають у бій на окуповану частину Донецької області, і заявили, що нібито вже виконали свій "обов'язок " зі "звільнення" Луганщини. Звернення опублікували українські канали в Telegram у неділю, 14 серпня, передають Патріоти України.
Військовослужбовці-окупанти зазначили, що підконтрольний Росії ватажок "республіки" Леонід Пасічник оголосив у захопленому регіоні "день перемоги" ще 3 липня. "Ми, військовослужбовці мобілізаційного резерву батальйону 2740 року, відмовляємося йти воювати на територію "Донецької військової республіки". Свій обов'язок щодо захисту "Луганської народної республіки" ми виконали. День перемоги був оголошений главою республіки 3 липня 2022 року", – сказали вони.
Терористи визнали, що їх кидають у бій а "ДНР" шантажем та погрозами. Ймовірно, окупанти не хочуть бути гарматним м'ясом Росії вдруге. "Нас погрозами, шантажем, залякуванням та обманом намагаються загнути на територію "ДНР", – сказано у зверненні.
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...