"У нас зі 140 залишилося 45 осіб": Окупант розповів, як "мобіки" знищили українське селище. Перехоплення

Російський солдат, якого відправили в Україну на війну, похвалився, як армія країни-агресора знищила одне з українських селищ. Він також поскаржився на практично не навчених "мобіків" та великі втрати у загарбників, передають Патріоти України.

За його словами, мобілізовані побули на фронті кілька днів, а потім їх відвезли. "Пацанів прислали якихось на БМП, вони 2 місяці були там, навіть 3 місяці їх навчали. Вони приїхали 2 дні побули тут в ах*ре у нас, учора в ніч їх відвезли на*уй", – сказав він.

За словами окупанта, мобілізованих відвезли на штурм одного із сіл – вони його повністю знищили. "Тут ми селище одне штурмували, дві вулиці наших були, одна – хо*ляцька. Ти уявляєш, селище – дві вулиці наших, одна хо*ляцька. І ось вони поїхали вчора, нах*й, штурмувати цю вулицю. Там п**да! Від села нічого не залишилося. Там в якусь техніку тротил завантажували і просто відпускали. Без людей, без усіх, і вона ї**шила. Там від села х*й що залишилося", – сказав військовий армії Росії. Також він повідомив, що в його підрозділі зі 140 осіб залишилося лише 45. Інші – убиті або поранені.

"Повільно варити Україну до смерті": Представник американських демократів розніс альтернативний закон Джонсона

вівторок, 16 квітень 2024, 22:02

Конгресу США знадобиться щонайменше два місяці, щоб провести через усі формальні процедури альтернативний законопроект про військову допомогу Україні, який пропонує спікер Палати представників Майк Джонсон. Про це заявив високопоставлений представник Д...

Шукали інформацію про військові навчання: Румунія заявила, що серед біженців з України "затесалися" російські шпигуни

вівторок, 16 квітень 2024, 21:02

Румунія стала мішенню для мережі російських шпигунів, які намагалися зібрати інформацію про військові навчання та допомогу Україні. Можливі шпигуни потрапили до країни, ховаючись між українських біженців. Про це йдеться звіті Вищої ради національної об...