"У нас зі 140 залишилося 45 осіб": Окупант розповів, як "мобіки" знищили українське селище. Перехоплення

Російський солдат, якого відправили в Україну на війну, похвалився, як армія країни-агресора знищила одне з українських селищ. Він також поскаржився на практично не навчених "мобіків" та великі втрати у загарбників, передають Патріоти України.

За його словами, мобілізовані побули на фронті кілька днів, а потім їх відвезли. "Пацанів прислали якихось на БМП, вони 2 місяці були там, навіть 3 місяці їх навчали. Вони приїхали 2 дні побули тут в ах*ре у нас, учора в ніч їх відвезли на*уй", – сказав він.

За словами окупанта, мобілізованих відвезли на штурм одного із сіл – вони його повністю знищили. "Тут ми селище одне штурмували, дві вулиці наших були, одна – хо*ляцька. Ти уявляєш, селище – дві вулиці наших, одна хо*ляцька. І ось вони поїхали вчора, нах*й, штурмувати цю вулицю. Там п**да! Від села нічого не залишилося. Там в якусь техніку тротил завантажували і просто відпускали. Без людей, без усіх, і вона ї**шила. Там від села х*й що залишилося", – сказав військовий армії Росії. Також він повідомив, що в його підрозділі зі 140 осіб залишилося лише 45. Інші – убиті або поранені.

"Молоко" чи пальне? У Криму зафіксували незвичне маскування російської техніки

субота, 27 червень 2026, 22:45

В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...

Логістика РФ до Криму тріщить - переправа не працює, вантажівки під ударами

субота, 27 червень 2026, 21:35

Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...