
Міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін розповів, що минулого року Сили оборони почали працювати по цілях в глибині Росії ракетами українського виробництва. Так, українська ракета вразила ціль на відстані 700 кілометрів – на території Росії. Про це він розповів 25 лютого на форумі "Україна. Рік 2024", передають Патріоти України.
"Це ракетна програма, але про неї я скажу не більше, ніж президент. У нас з'явилась далекобійна зброя, яка вразила ціль на 700 кілометрів", – прокоментував Камишін.
Міністр також анонсував успішні наземні операції цього року. "Минулого року Сили оборони почали працювати по стратегічних цілях в глибинні Росії виробленим в Україні озброєнням. Ми побачили в ділі, в повітрі дронами, побачили їх на морі. Цей рік стане роком, коли ми побачимо їх на землі", – зазначив Камишін.
Він додав, що цього року, українці дізнаються про наземні роботизовані системи, які Сили оборони застосовуватимуть проти окупантів.
Служба безпеки України (СБУ) ймовірно розслідує схему постачання українського зерна до Ірану в обхід чинних обмежень на торгівлю з іранськими резидентами. За версією слідства, це зерно могло використовуватися як частина розрахунків Росії за безпілотник...
Польські розробники провели успішні випробування нового далекобійного безпілотника Striker в умовах українського полігону. Апарат здатний вражати цілі на відстані до тисячі кілометрів від точки запуску, Патріоти України з посиланням на портал Мілітарн...