
Російська армія отримала військово-тактичну перевагу завдяки руйнуванню греблі Каховської ГЕС, заявив голова окупаційної адміністрації Херсонської області Володимир Сальдо. Про це він заявив в інтерв'ю російським пропагандистам, передають Патріоти України.
«У наших Збройних сил відкривається простір – буде видно, хто і як спробує перетнути водну площину… З погляду військової, ситуація зараз склалася оперативно-тактична на користь Збройних сил РФ», – сказав гауляйтер Сальдо в інтерв’ю пропагандистам.
За його словами, при спробі ЗСУ форсувати Дніпро, що розлився, російські військові «втоплять на воді» противника. Пройти ж дном обмілілого Каховського водосховища буде неможливо, оскільки територія прострілюється, наголосив Сальдо.
Зрадник Сальдо також заявив, що українські військові готували руйнацію ГЕС з осені минулого року, нібито завдаючи по ній ударів.
Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський заявив, що для надійного стримування можливого наступу з території Білорусі Україна має створювати нові військові бригади, передають Патріоти України. За його словами, економія ресурсів на форму...
Російські підрозділи не припинили спроб наблизитися до Куп’янська Харківської області та продовжують атаки з північного напрямку. Окупанти прагнуть звузити українські позиції на східному березі річки Оскіл, але просування залишається безуспішним. Також...