
Російська армія отримала військово-тактичну перевагу завдяки руйнуванню греблі Каховської ГЕС, заявив голова окупаційної адміністрації Херсонської області Володимир Сальдо. Про це він заявив в інтерв'ю російським пропагандистам, передають Патріоти України.
«У наших Збройних сил відкривається простір – буде видно, хто і як спробує перетнути водну площину… З погляду військової, ситуація зараз склалася оперативно-тактична на користь Збройних сил РФ», – сказав гауляйтер Сальдо в інтерв’ю пропагандистам.
За його словами, при спробі ЗСУ форсувати Дніпро, що розлився, російські військові «втоплять на воді» противника. Пройти ж дном обмілілого Каховського водосховища буде неможливо, оскільки територія прострілюється, наголосив Сальдо.
Зрадник Сальдо також заявив, що українські військові готували руйнацію ГЕС з осені минулого року, нібито завдаючи по ній ударів.
Після ефективної атаки українських БПЛА на Московський НПЗ у Капотні, військове командування РФ розпочало перекидання систем ППО для посилення захисту столиці. Системи евакуюють безпосередньо з лінії фронту в Україні, передають Патріоти України з посил...
Росія у Чорному морі наразі може виконувати лише частину раніше доступних завдань. Про це в ефірі українських медіа розповів капітан 1 рангу запасу ВМС ЗСУ Андрій Риженко, передають Патріоти України. За його словами, ще кілька років тому Росія щоденно ...