У Нідерландах попередили вбивство прем'єр-міністра

У Нідерландах правоохоронці розкрили змову з підготовки вбивства прем'єр-міністра країни Марка Рютте. Поліція затримала одного з підозрюваних, а саме лідера партії Гаазької єдності Арнуда ван Дорна, повідомляють Патріоти України з посиланням на BBC.

Правоохоронці затримали ван Дорна 26 вересня, але наступного дня, після допиту, його відпустили. Однак про затримання ван Дорна стало відомо тільки сьогодні.

Гаазька прокуратура підтвердила, що ван Дорна затримували, а також зазначила, що розслідування підготовки замаху на прем'єра Рютте все ще триває. Правоохоронці підозрюють ван Дорна в тому, що він намагався зібрати інформацію для підготовки замаху.

Водночас нідерландські ЗМІ повідомляють, що за Рютте, який часто пересувається на велосипеді без сильної охорони, слідкували "розвідники", пов'язані з мережею наркоторговців. Після того, як поліція дізналася про підготовку замаху, прем'єра країни почали посилено охороняти.

Контрабандистів призначатиме так само, як і олігархів: Зеленський хоче давати 20 років за контрабанду – Данілов

субота, 16 жовтень 2021, 0:06

Перший етап боротьби з контрабандою через санкції РНБО показав, що чорний ринок зачистили лише від непідконтрольних банковій контрабандистів, наголошують критики. - Поле зачистили для наближених для "найвеличнішого лідера сучасності". Президент Володим...

У тверезих аналітиків не залишилось ілюзій: Реальна версія "Слуги народу" не схожа на телесеріал. Це провал - Forbes

п’ятниця, 15 жовтень 2021, 23:35

На тлі постійної агресії Росії український уряд і весь його бізнес-клас "загрузли в таких глибоких проблемах, що буде дивно, якщо вони взагалі зможуть із них вибратися". Про це пише аналітик світових бізнестрендів Кеннет Рапоза в статті для видання For...