У Німеччині затримали учасників праворадикального руху за підготовку держперевороту

Обшуки пройшли в низці міст, зокрема, в Берліні У ФРН пройшла масштабна операція проти так званих «рейхсбюргерів» – учасників праворадикального руху, які не визнають існування Федеративної республіки Німеччина. Про це повідомляють західні медіа з посиланням Федеральну прокуратуру Німеччини.

За підозрою в приналежності до правоекстремістського середовища затримали щонайменше 25 осіб.

За даними слідства, «рейхсбюргери» планували повалити конституційну владу в країні.

«З ранку сьогодні триває масштабна антитерористична операція. Федеральна прокуратура розслідує терористичну мережу з числа «рейхсбюргерів». Є підозра, що планувався збройний напад на конституційні органи», – повідомив міністр юстиції Німеччини Марко Бушман.

Як повідомила Федеральна прокуратура, арешти «рейхсбюргерів» проводилися на підставі ордерів, виданих слідчими суддями палати Федерального суду. Усі затримані є німецькими громадянами. За даними медіа, обшуки пройшли в низці міст, зокрема, в Берліні.

«Рейхсбюргери» не визнають ФРН і вважають себе громадянами «Німецького рейху». Вони виготовляють альтернативні посвідчення та водійські права неіснуючої імперії. Рух виник у 1980-х роках. У 2017 році в Німеччині було понад 16 000 його прихильників.

Засновник Pink Floyd заявив про "спровоковане" вторгнення РФ, постпред України в ООН відреагував

середа, 8 лютий 2023, 22:53

Співзасновник Pink Floyd Роджер Вотерс виступив у Радбезі ООН 8 лютого і заявив про спровокованість російського вторгнення до України. Про це повідомляє Reuters, передають Патріоти України. Вотерс виступав відеозв'язком на запрошення Росії, яка стала і...

Ющенко розповів, як приймав удома Путіна та старанно уникав "неправильного" слова

середа, 8 лютий 2023, 22:00

Третій президент України Віктор Ющенко розповів, як приймав диктатора Путіна на своїй дачі в в Нових Безрадичах. За його словами, диктатора зацікавила стародавня українська піч та косівська кераміка. Про це Ющенко сказав в інтерв'ю "Гордону", передають...