Заява кандидата у президенти США Дональда Трампа про те, що він може закінчити будь-яку війну одним телефонним дзвінком, має елементи передвиборного піару. Втім, Трамп дійсно готовий до сильних і рішучих дій у контексті війни в Україні, передають Патріоти України.
Водночас досі незрозуміло, як саме Трамп уявляє собі закінчення війни. Таку думку в ексклюзивному інтерв’ю OBOZ.UA висловив міністр закордонних справ України у 2014–2019 роках Павло Клімкін.
"Трамп дійсно хоче це зробити. Це абсолютно очевидно. Він це постійно повторює. І якщо він стане президентом, йому будуть про це нагадувати мало не щодня. Це ж не питання одного телефонного дзвінка. Звичайно, це частина передвиборчої риторики. Але в переносному сенсі Трамп говорить про те, що готовий до сильних і рішучих дій", – наголосив дипломат.
На переконання Клімкіна, Трамп має безліч можливостей для підняття ставок і вирішення питання України з позиції сили. Зокрема, він може погрожувати Росії новими санкціями, а також тим, хто допомагає путінському режиму обходити їх. Він може постачати більше нової зброї Україні тощо.
"У нього є можливості підіймати ставки. Чи буде він це робити, якщо так, як і в якій послідовності, залежить від нього і його адміністрації. В тому випадку, якщо він буде обраний", – зауважив дипломат.
За його оцінками, наразі Трамп не має чіткого плану закінчення війни в Україні. Але він вчинятиме як бізнесмен, який знає, "що є нюанси, є розміни тощо". "Тобто з самого початку він не прописує собі умови. Він каже: я це зроблю. А на яких умовах? Будемо вести жорстку торгівлю. Важливо те, що він готовий вести саме жорстку торгівлю", – підсумував дипломат.
Головний залізничний вокзал у Києві разом з мостами та греблями повинні бути знищені. Про це заявив російський пропагандист Володимир Соловйов у своїй програмі "Вечер с Владимиром Соловьевым", передають Патріоти України. "Я не розумію, чому залізничний...
Вступ України до ЄС передбачає три основні сценарії розвитку аграрного сектору: перехід до сервісної економіки, інтеграція в європейські виробничі ланцюги через розвиток переробки аграрної сировини або трансформація країни в "складальний цех" Європи. В...