Інструктори, які свого часу самі потрапили на вишкіл на полігони країн НАТО вважають, що в українських навчальних центрах частково дають кращу підготовку. Про це повідомили військові у 151-му навчальному центрі Сухопутних військ ЗСУ, йдеться у репортажі «Главкома», передають Патріоти України.
Керівник викладацько-інструкторської групи навчального центру Роман Донік констатує, що за кордоном навчати людей безпечно, оскільки там є база. Однак жоден з тамтешніх інструкторів не брав участі у такій війні, «не бачив її впритул так, як бачили українські військові».
«У них там толерантність зашкалює: західні викладачі нікому не скажуть, що він навчається погано, у них шкала оцінювання – або гарно, або дуже гарно. У кожному разі, там вас навчає людина, яка живе за кордоном, в умовах мирної благополучної країни, у неї зовсім інше мислення, емоційний стан, відчуття. Тут – навчає людина, яка два роки реально відвоювала. Перед курсантами стоїть жива людина, яка пройшла бої, не загинула, за*цяла і не втратила мотивації. І це дуже важливо», – пояснив Донік.
Нова версія угоди про українські корисні копалини за своєю суттю є "документом про експропріацію" українських ресурсів. Також з неї випливає намір заблокувати просування Києва до членства в ЄС і повернути Україну у роль безправного транзитера російськи...
Активність бойових дій та початок операції ЗСУ у Бєлгородській області можуть бути ознаками того, що і Київ, і Москва прагнуть отримати якомога більше "козирів" в очікуванні близького призупинення війни. Це перемир'я між сторонами може настати вже наст...