"У них все є, а у нас ніх*я": Окупант поскаржився, що на фронті "не так, як думають у Росії" (перехоплення)

СБУ перехопила чергову розмову окупантів, в якій загарбник скаржиться на відсутність нормального озброєння і заздрить ЗСУ, передають Патріоти України.

"Арта гатить нах*й, башку висунути не можемо. Вчора нас три рази вертушки від'є**шили, нах*й. ПТУРки кожен день є**шать, "Гради"... Тут на танках виїжджають по прямій наводці і є**шать. Що хочуть, те й роблять", – розповідає окупант, який воює на Херсонському напрямку.

Росіянин скаржиться, що їхній підрозділ просто не має чим відповідати на танкові атаки українців. За його словами, у збройних сил РФ немає озброєння рівня ЗСУ, а власна штурмова авіація не прилітає їм на підтримку.

"Ми тут сидимо, як ур*ди й**ані під артобстрілами. Підкріплення нема, резервів нема, нічого нема. Це виглядає так, що ми як смертники. Від нас нічого не має. Вони (російська авіація. – Ред.) бояться сюди летіти. Ч*ирі. Тут не так, як думають в Росії. Тут по-дорослому", – каже ворог своєму другові.

Окупант наголошує, що у ЗСУ є "взагалі все". "У них (ЗСУ – ред.) є взагалі все! Все взагалі! У нас немає нух*я", – підсумовує він.

Росія досягла стелі: Безсмертний висловився про масовані удари балістикою по Україні

неділя, 28 червень 2026, 21:25

РФ вже три місяці поспіль демонструє свої спроможності щодо завдання масованих ударів по Україні - 600 безпілотників і 70 ракет протягом місяця. Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV висловив дипломат, надзвичайний і повноважний посол України в Респуб...

Росія втрачає ще одного лояліста в Європі: Президент Сербії Вучич на фоні потужних протестів оголосив про свою відставку

неділя, 28 червень 2026, 20:19

Президент Сербії Александар Вучич заявив у суботу, що піде у відставку протягом кількох тижнів, і оголосив дострокові президентські та парламентські вибори, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Заява Вучича пролунала після півтора року а...