
СБУ перехопила чергову розмову окупантів, в якій загарбник скаржиться на відсутність нормального озброєння і заздрить ЗСУ, передають Патріоти України.
"Арта гатить нах*й, башку висунути не можемо. Вчора нас три рази вертушки від'є**шили, нах*й. ПТУРки кожен день є**шать, "Гради"... Тут на танках виїжджають по прямій наводці і є**шать. Що хочуть, те й роблять", – розповідає окупант, який воює на Херсонському напрямку.
Росіянин скаржиться, що їхній підрозділ просто не має чим відповідати на танкові атаки українців. За його словами, у збройних сил РФ немає озброєння рівня ЗСУ, а власна штурмова авіація не прилітає їм на підтримку.
"Ми тут сидимо, як ур*ди й**ані під артобстрілами. Підкріплення нема, резервів нема, нічого нема. Це виглядає так, що ми як смертники. Від нас нічого не має. Вони (російська авіація. – Ред.) бояться сюди летіти. Ч*ирі. Тут не так, як думають в Росії. Тут по-дорослому", – каже ворог своєму другові.
Окупант наголошує, що у ЗСУ є "взагалі все". "У них (ЗСУ – ред.) є взагалі все! Все взагалі! У нас немає нух*я", – підсумовує він.
Російські загарбники ударили дроном по суховантажному судні Туреччини, внаслідок чого спалахнула масштабна пожежа, частину екіпажу врятували, але серед моряків є і втрати, повідомили в Військово-морських силах ЗСУ, передають Патріоти України. . Російс...
Світло зникало у Феодосії, Керчі, Севастополі та кількох інших районів окупованого півострова. Серія вибухів пролунала в окупованому Криму в ніч на 22 червня. Після цього жителі кількох міст повідомили про перебої з електропостачанням. Про це повідомля...