"У них все менше сил": Жданов зазначив, що окупанти відмовилися від Харківського напрямку, але застеріг щодо облцентру

Російські окупанти фактично відмовилися від Харківського напрямку, бо їм бракує військ. Проте східні околиці самого Харкова повинні мати вигляд, як фортеця і бути готовими до оборони, передають Патріоти України.

У російських військ залишається дедалі менше сил, тому вони змушені звужувати свої можливості щодо підтримання боєздатності на окремих напрямках. Таку думку висловив військовий експерт Олег Жданов в ефірі "Радіо НВ".

"Вони фактично відмовилися від цього (Харківського – ред.) напрямку у зв’язку з тим, що перше – в них не вистачає військ, щоб підтримувати його в належній боєздатності і з належним бойовим потенціалом. І вони, до речі, перекидають ці батальйонно-тактичні групи, частково виводять на переформування. А ті, які частково ще зберігають якусь боєздатність, вони перекидають саме на Сєвєродонецький напрямок", – розповів експерт.

"У них все менше й менше сил. Тому вони змушені звужувати свої можливості щодо підтримання боєздатності на окремих напрямках", – зазначив він. При цьому Жданов зауважив, що сам Харків повинен надалі постійно перебувати у стані оборони.

"Східні околиці Харкова повинні виглядати, як фортеця і бути готовими. Тому що відстань від російського кордону дуже мала. Хоча поки не спостерігаємо формування якихось ударних угруповань навпроти Харкова, тим не менш пильність втрачати не варто", – застеріг військовий експерт.

Треба знищити Керченський міст і Чорноморський флот: Експерт назвав умови, за яких Україна звільнить Крим

понеділок, 6 лютий 2023, 8:41

За умови надання далекобійної зброї, українська армія матиме усі необхідні передумови для звільнення окупованого Росією Криму. Перш за все, необхідно знищити Керченський (Кримський) міст та Чорноморський флот країни-окупанта. Таку думку виданню Оbozrev...

"80-90% втрат ворога": Військовий експерт пояснив, яка зброя потрібна ЗСУ насамперед

понеділок, 6 лютий 2023, 8:27

Українська армія зараз перш за все потребує артилерії і боєприпасах. Оскільки війська окупантів несуть 80-90% втрат саме від артилерійських ударів. Про це заявив в інтерв'ю Дмитру Гордону відомий військовий експерт Роман Світан, передають Патріоти Укр...