У Офісі президента відреагували на чутки щодо Тимошенка й Гайдая

У різних ЗМІ ширяться чутки про те, що голову Луганської ОВА Сергія Гайдая планують призначити послом у Казахстані, а колишньому заступнику Офісу Президента України Кирилу Тимошенку Зеленський ніби запропонує посаду, коли скандал вщухне. Однак це спекуляції, а спекулянтів годувати не треба. Таку думку висловив радник голови Офісу Президента України Михайло Подоляк, передають Патріоти України.

Не треба коментувати чутки

Подоляк розповів, що не треба коментувати чутки. Не треба годувати спекулянтів. Не треба допомагати створювати викривлений інформаційний простір. Державна інформаційна політика – це відповідальність. Це не про чутки й не про спекуляції, це про конкретні рішення.

"Є певні кадрові рішення. Ми говоримо про політичні відставки зараз. Після цього будуть проведені певні аналітичні роботи, аудити, певні розслідування й після цього будуть, якщо потрібно, юридичні висновки. Після цього ми з вами це все зафіксуємо", – зазначив радник голови Офісу Президента України.

Він додав, що коли є конкретика, тоді можна обговорювати, чому було прийняте те чи інше рішення. Президент дуже активно моніторить, про що думає суспільство, він його розуміє. Це не просто спонтанні рішення.

Між суспільством і державою повинна бути довіра

За словами радника голови Офісу Президента України, між і суспільством і державою повинна бути довіра особливо під час війни, тому що це важливо. Рішення будуть прийматись не тому що вщух скандал. У нас таке середовище, якщо щось з'явилось у медійному просторі, то це вже назавжди.

"До речі, я хотів би порадити політикам, чиновникам зважати на це. Коли вони будуть необережними, й щось з'явиться в медійному просторі, то це вже назавжди. Не буде так, що за 3 дні чи за місяць усе застигне, вщухне тощо, тому треба дуже прискіпливо ставитись до того, що ви робите й нести за це відповідальність", – зауважив Подоляк.

Як він зазначив, було б добре, якби він, як офіційна особа, говорив щось тільки про факти, а не про чутки чи спекуляції. Тому ліпше обговорювати лише факти.

Джерело: 24 канал

"Бл**, огризаються міцно, с*ки": Окупант розповів брату про гідну відсіч української армії під час бою (аудіо)

середа, 27 вересень 2023, 20:30

Розвідка перехопила чергову розмову окупантів, де загарбник скаржиться братові на те, що війна для нього триватиме ще довго, тому що ЗСУ завдають гідних ударів у відповідь на фронті. Аудіозапис розмови опублікувала пресслужба ГУР, передають Патріоти Ук...

Український уряд призначив нових заступників міністра оборони

середа, 27 вересень 2023, 19:30

Кабінет міністрів України призначив нових заступників міністра оборони. Про кадрові зміни в оборонному відомстві повідомив представник Кабінету міністрів у Верховній Раді Тарас Мельничук в Telegram, передають Патріоти України. Зокрема, урядом на посаду...