"У окупантів є проєкт, який має назву "остров Россия", - Данілов

Російські окупанти продовжують руйнувати мирні українські міста своїми снарядами. Вони дуже сподіваються на руйнування критичної інфраструктури та виснаження української економіки для того, щоб змусити Україну погодитися на їхні умови, чого ніколи не станеться, зазначають Патріоти України.

Які плани росіян щодо України

Секретар РНБО Олексій Данілов повідомив, російські окупанти хочуть зробити сіру зону не лише з Запоріжжя ядерним шантажем на ЗАЕС, а з всієї України. Про це він повідомив в ефірі національного телемарафону.

"У них є проєкт, який має назву "остров Россия". Його мета дуже проста – Росія омивається або водою, або країнами-васалами. Жодних інших сценаріїв вони розглядати не збираються. Єдиний виняток – Китай, з яким вони хочуть дружити", – заявив Данілов.

Він додав, що колонізацію росіяни проводять вже дуже давно. Секретар РНБО впевнений, що втілити мету цього проєкту російським окупантам ніколи не вдасться, адже у їхніх планах відсутній спротив. Натомість ЗСУ не просто зупинили ворога, а завдали йому таких потужних втрат, оговтуватися від яких він буде дуже-дуже довго.

Окрім того, росіяни втратили наступальний потенціал, тож ситуація на полі бою вже зараз починає кардинально змінюватися.

У країн НАТО немає вибору, вступ України має завершитися найближчими роками, - Огризко

четвер, 6 жовтень 2022, 7:37

Україна повинна стати членом НАТО протягом найближчих років - у нових політичних умовах країнам Альянсу доведеться прийняти це рішення, тому що іншого вибору у них немає. Про це в ефірі "Еспресо" сказав колишній міністр закордонних справ України Володи...

"Любіть по-рускі". Замість розстрілів - публічні зґвалтування. Окупанти поскаржилися на жорстокість кадировців, - ЗМІ

четвер, 6 жовтень 2022, 7:29

У стані російських окупаційних військ, які перебувають в Україні, спостерігається панічний настрій і пригнічення морального духу через жорсткі дії загороджувальних загонів. Зокрема, для покарання бійців "другої армії світу" кадировці вчиняють публічні ...