У окупантів істерика: Росіяни на фронті скаржаться, що використання WhatsApp і SMS збільшує ризик ударів, - ISW

Російське командування скаржиться на військових, які на фронті використовують власні телефони та спілкуються через WhatsApp і SMS. Як повідомляє Інститут вивчення війни (ISW), окупантів не одноразово попереджали про небезпеку користування соцмережами та інтернетом, однак вони нехтують словами командування, передають Патріоти України.

"WhatsApp та інші повідомлення, які надсилають російські військові, потрапляють в українські перехоплення, включаючи документи, скріншоти розмов і медіа-файли", - пояснили аналітики.

Зазначається, що російське командування звинуватило використання мобільних телефонів у нищівному ударі ЗСУ по району зосередження в Макіївці Донецької області напередодні Нового року 2023 року. Протягом року ворог намагався вирішити дану проблему, але схоже, що не вдалось.

Полювання на чоловіків набирає обертів: У Росії примусом мобілізують боржників і колишніх ув'язнених

понеділок, 22 червень 2026, 10:35

У Росії посилюють примусову мобілізацію населення на війну в Україні. Влада в регіонах, щоб виконати план призову, взялась за вилов перш за все боржників та ув'язнених, тобто тих, кого легко залякати і хто не має вибору. Про це повідомили агенти партиз...

Крим на межі? Експерт розповів про паливну кризу та провал курортного сезону. на який так сподівались окупанти

понеділок, 22 червень 2026, 10:27

Окупований Крим стикається з дедалі серйознішими економічними та логістичними проблемами. Таку думку в ефірі Ранок.LIVE висловив генерал-майор запасу СБУ Віктор Ягун, передають Патріоти України з посиланням на. За його словами, після запровадження обме...