У окупантів істерика: Росіяни на фронті скаржаться, що використання WhatsApp і SMS збільшує ризик ударів, - ISW

Російське командування скаржиться на військових, які на фронті використовують власні телефони та спілкуються через WhatsApp і SMS. Як повідомляє Інститут вивчення війни (ISW), окупантів не одноразово попереджали про небезпеку користування соцмережами та інтернетом, однак вони нехтують словами командування, передають Патріоти України.

"WhatsApp та інші повідомлення, які надсилають російські військові, потрапляють в українські перехоплення, включаючи документи, скріншоти розмов і медіа-файли", - пояснили аналітики.

Зазначається, що російське командування звинуватило використання мобільних телефонів у нищівному ударі ЗСУ по району зосередження в Макіївці Донецької області напередодні Нового року 2023 року. Протягом року ворог намагався вирішити дану проблему, але схоже, що не вдалось.

Не такого чекали: Окупація Криму перетворюється для Росії з тріумфу на катастрофу, - The Economist

п’ятниця, 26 червень 2026, 16:49

Українські безпілотники перетворили Крим, окупований країною-агресором Росією, на зону бойових дій. Зберігати там видимість нормального життя з кожним днем стає дедалі важче. Про це пише The Economist, розповідаючи, як анексований півострів стає для РФ...

"Стримування вже не таке": Топпосадовець США розкрив "слабкість" Путіна у війні з Україною

п’ятниця, 26 червень 2026, 16:30

Російський диктатор Володимир Путін припустився серйозної помилки, коли почав залякувати Україну та світ ядерною зброєю. Він укотре продемонстрував свою слабкість. Про це заявив очільник Національного управління ядерної безпеки США Брендон Вільямс, пер...