У окупантів паніка: У Севастополі після "бавовни" встановили блокпост і почали перевіряти авто

Після вибухів на військовому аеродромі "Бельбек" увечері 18 серпня в Севастополі окупанти встановили блокпост. Він розташувався на в'їзді до міста, передають Патріоти України.

Там переважно зупиняють автомобілі з українськими номерами. Про це повідомляють місцеві Telegram-канали."На в'їзді до Севастополя встановили пункт стоп контролю. Кажуть, гальмують для перевірки авто з українськими номерами. Працюють і пізно вночі", – пишуть у мережі.

Водночас зазначається, що рух по Кримському мосту між тимчасово окупованим півостровом і країною-агресором РФ "здійснюється в штатному режимі".

Кримські канали в Telegram також продовжують цитувати запевнення "губернатора" Михайла Развожаєва про те, що вибухи в районі аеропорту "Бельбек" є наслідком роботи ППО, яка "збила безпілотний літальний апарат". Стверджується, що внаслідок них не було жодних пошкоджень і ніхто не постраждав.

"Укрпабліки уже, бачу, почали розганяти заготовки про свою успішну атаку. Прошу зберігати всіх спокій і отримувати інформацію з перевірених джерел", – заявив "гауляйтер".

Криза в автогіганта? Volkswagen може скоротити десятки тисяч співробітників

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:54

Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...

Проблеми тільки починаються: Жорін пояснив, що чекає на росіян у Криму

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:28

Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...