
Після вибухів на військовому аеродромі "Бельбек" увечері 18 серпня в Севастополі окупанти встановили блокпост. Він розташувався на в'їзді до міста, передають Патріоти України.
Там переважно зупиняють автомобілі з українськими номерами. Про це повідомляють місцеві Telegram-канали."На в'їзді до Севастополя встановили пункт стоп контролю. Кажуть, гальмують для перевірки авто з українськими номерами. Працюють і пізно вночі", – пишуть у мережі.
Водночас зазначається, що рух по Кримському мосту між тимчасово окупованим півостровом і країною-агресором РФ "здійснюється в штатному режимі".
Кримські канали в Telegram також продовжують цитувати запевнення "губернатора" Михайла Развожаєва про те, що вибухи в районі аеропорту "Бельбек" є наслідком роботи ППО, яка "збила безпілотний літальний апарат". Стверджується, що внаслідок них не було жодних пошкоджень і ніхто не постраждав."Укрпабліки уже, бачу, почали розганяти заготовки про свою успішну атаку. Прошу зберігати всіх спокій і отримувати інформацію з перевірених джерел", – заявив "гауляйтер".
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....