
Після вибухів на військовому аеродромі "Бельбек" увечері 18 серпня в Севастополі окупанти встановили блокпост. Він розташувався на в'їзді до міста, передають Патріоти України.
Там переважно зупиняють автомобілі з українськими номерами. Про це повідомляють місцеві Telegram-канали."На в'їзді до Севастополя встановили пункт стоп контролю. Кажуть, гальмують для перевірки авто з українськими номерами. Працюють і пізно вночі", – пишуть у мережі.
Водночас зазначається, що рух по Кримському мосту між тимчасово окупованим півостровом і країною-агресором РФ "здійснюється в штатному режимі".
Кримські канали в Telegram також продовжують цитувати запевнення "губернатора" Михайла Развожаєва про те, що вибухи в районі аеропорту "Бельбек" є наслідком роботи ППО, яка "збила безпілотний літальний апарат". Стверджується, що внаслідок них не було жодних пошкоджень і ніхто не постраждав."Укрпабліки уже, бачу, почали розганяти заготовки про свою успішну атаку. Прошу зберігати всіх спокій і отримувати інформацію з перевірених джерел", – заявив "гауляйтер".
У Росії навесні 2026 року потік охочих підписати контракт із Міноборони скоротився приблизно на третину порівняно з аналогічним періодом минулого року. Про це йдеться у матеріалі «Верстки», передають Патріоти України. За даними видання, у квітні 2026 р...
Державна служба з етнополітики та свободи совісті 24 червня розпочне вивчення можливих зв’язків Почаївської Свято-Успенської лаври з іноземною релігійною організацією, діяльність якої заборонена в Україні, передають Патріоти України з посиланням на сай...