У окупантів паніка: У Севастополі після "бавовни" встановили блокпост і почали перевіряти авто

Після вибухів на військовому аеродромі "Бельбек" увечері 18 серпня в Севастополі окупанти встановили блокпост. Він розташувався на в'їзді до міста, передають Патріоти України.

Там переважно зупиняють автомобілі з українськими номерами. Про це повідомляють місцеві Telegram-канали."На в'їзді до Севастополя встановили пункт стоп контролю. Кажуть, гальмують для перевірки авто з українськими номерами. Працюють і пізно вночі", – пишуть у мережі.

Водночас зазначається, що рух по Кримському мосту між тимчасово окупованим півостровом і країною-агресором РФ "здійснюється в штатному режимі".

Кримські канали в Telegram також продовжують цитувати запевнення "губернатора" Михайла Развожаєва про те, що вибухи в районі аеропорту "Бельбек" є наслідком роботи ППО, яка "збила безпілотний літальний апарат". Стверджується, що внаслідок них не було жодних пошкоджень і ніхто не постраждав.

"Укрпабліки уже, бачу, почали розганяти заготовки про свою успішну атаку. Прошу зберігати всіх спокій і отримувати інформацію з перевірених джерел", – заявив "гауляйтер".

"Молоко" чи пальне? У Криму зафіксували незвичне маскування російської техніки

субота, 27 червень 2026, 22:45

В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...

Логістика РФ до Криму тріщить - переправа не працює, вантажівки під ударами

субота, 27 червень 2026, 21:35

Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...